Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

DAN - CZECH SPECIALTRANSPORT, s.r.o.

Využijte u nás služeb v oblasti autodopravy. Prověřte si sami naši kvalitu v oblasti dopravy a přepravy. Ochota je naší samozřejmostí. Získáme si vás seriózností a profesionálním jednáním. Silniční doprava s námi vám ušetří starosti. Zaměstnanci naší společnosti garantují včasnost a rychlost dodání. Nadměrný náklad vám rádi přepravíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arts Café

Nabídka teplých i studených jídel, alkoholických, nealkoholických nápojů a kávy. Vaříme minutky a sezónní speciality z čerstvých surovin. Prodáváme domácí hamburgery. Vybírat můžete z piv Svijany, pivovar Hendrych, Valášek a Kouta. K dispozici je zahrádka. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café-bar Podolí

Zajistíme Vám provoz baru. V naší nabídce najdete i občerstvení. Připravili jsme pro vás bohatý výběr káv. Při slavnostní večeři není nic lepšího na popíjení, než víno od nás. Zpříjemněte si večer vlastním výběrem hudby z jukeboxu. Zatímco si dáváte pivo, můžete se připojit na wifi a surfovat po internetu. Jsme nekuřáckým barem. Naše kuřácké prostory jsou k dispozici i k pronajmutí na různé oslavy. Přijďte si k nám zahrát šipky ještě dnes. Pro naše zákazníky máme k dispozici i kulečník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ametystová čajovna

Naše čajovna je nejlepší v prodeji čajů. Rádi vám také nabídneme chutné občerstvení. Pro odproštění se od všedních starostí nabízíme příjemné prostředí naší čajovny. Připravíme vám lahodné nápoje. Jsme čajovna, která vaří čaj jen z kvalitních lístků. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. V naší nabídce naleznete i různé tabákové výrobky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Mělník

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Star Container, s.r.o.

Využijte služeb v oblasti autodopravy. Se všemi klienty jednáme seriózně. Specializujeme se na kvalitní dopravu. Seznamte se s naším ochotným personálem. Naši zákazníci ocení naši rychlost a kvalitní služby Dostatečná praxe, zkušenost a znalost. Nabízíme kombinovanou dopravu vnitrostátní i mezinárodní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kings taxi

Již řadu let se pohybujeme v oblasti autodopravy. Nikde jinde vás neobslouží tak výborně znalý personál ve svém oboru. Serióznost je u nás vždy dostupná. Jsme schopni přepravovat zásilky vysokou rychlostí. Kvalita je naší předností. Vedení naší společnosti klade vysoké požadavky na ochotu, serióznost a spolehlivost našeho personálu. Taxi služby pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Naše instituce poskytuje i poradenství. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Zabýváme se genetikou všech živočišných druhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PST CLC, a.s.

Věnujeme se také odborným celním službám. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství v oblasti celních služeb. Dále vám zprostředkujeme i skladování zboží. Silniční přeprava je součástí našich služeb. Námořní přeprava je součástí našich služeb. Pro naše zákazníky zajišťujeme objednání a uskutečnění letecké přepravy zboží. Poskytujeme mezinárodní přepravu do místa určení. Zabýváme se logistikou v oblasti celních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Středočeský kraj - Katastrální pracoviště Mělník Katastrální úřad pro Středočeský kraj

Provozujeme spolehlivý státní úřad. Vyřizujeme stížnosti k vaší spokojenosti. Zaměstnanci našeho státního úřadu vyřizují všechny žádosti. V současné době poskytujeme moderní poradenskou činnost. Náš státní úřad je velice ochotný. Bližší informace vám poskytnou naši pracovníci během otevíracích úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku