Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Český rybářský svaz, místní organizace Kostelec nad Labem

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Oslovte nás i za účelem poradenství. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOPTRANS EU, a.s., organizační složka

U naší společnosti zajišťujeme služby v oblasti autodopravy. S kvalitou našich služeb v oblasti dopravy a přepravy budete spokojení. Ochotně vás kamkoli dovezeme. Zajišťujeme silniční a přepravní služby. Na naši vnitrostátní dopravu se můžete spolehnout. Nabízíme také službu skladování Vašeho zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROMADO, s.r.o.

Nabízíme profesionální služby v oblasti autodopravy. Máme pro vás připravenou skvělou nabídku a ochotný personál. Naši dopravní firmu reprezentují řidiči s příjemným vystupováním a znalostí cizích jazyků. Naší naprosté serióznosti můžete věřit. Klademe důraz na kvalitu nabízených služeb. Co se týče mezinárodní dopravy a přepravy, máme velmi dobrou pověst. V rámci vnitrostátní dopravy poskytujeme komplexní přepravní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kliment

Využijte naší výhodné nabídky služeb v oblasti autodopravy. Očekávejte od nás vždy jen naprosto seriózní jednání. Ke svým zákazníkům a jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Nabízíme svým klientům kvalitní dopravu za nízkou cenu. Znalost v oblasti dopravy a přepravy je pro naši firmu nezbytná. Zajistíme Vám kvalitní kontejnerovou dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje - Hasičská stanice Kralupy nad Vltavou

Naše bezpečnostní instituce si klade za cíl pomáhat v náročných situaci. Využijte naši nabídku na pomoc. Všichni pracovníci naší záchranné instituce musí projít profesionálním výcvikem. Své poslání naplňujeme také při výkonu státního požárního dozoru. Oslovte nás, pokud potřebujete zařídit požární dozor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Mělník - Odbor výstavby a rozvoje

Disponujeme vlastní samosprávou. Jako samospráva vás potešíme naší maximální ochotoou. V kompetenci našeho úřadu je také komplexní poradenství. Přijmeme vás, pokud je během úředních hodin otevřeno. Vzor plné moci pro vyřízení žádosti naleznete na webových stránkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maltézská pomoc, o.p.s.

Naše instituce přivítá sponzorské dary na humanitární pomoc. Poradíme Vám pokud Vám nebude něco ohledně naší činnosti jasné. Můžete navštívit také naše pravidelná setkávání. Každý problém se snažíme ochotně vyřešit. Využijte toho, že jsme maximálně seriózní instituce. Organizujeme letní tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Neratovice

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. U nás najdete upřímnou pomoc v nouzi. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti. Rádi Vás zveme ke společným setkáváním. Najděte u nás cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Kralupy nad Vltavou

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Spolehněte se, že náš personál vám vždy ochotně pomůže. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Vranák

Zabýváme se autodopravou se zárukou kvality. Naprosto seriózní jednání je naší zásadou. V oblasti dopravy a přepravy u nás čekejte nejvyšší ochotu. Vysoká rychlost našich služeb. Prioritou naší společnosti jsou vysoce kvalitní služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy. Zajišťujeme spolehlivou silniční dopravu a přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku