Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Ing. Hana Kletečková

Máme pro vás spolehlivé restaurační služby. Pokud vás trápí hlad, využijte naše občerstvení. V naší restauraci si můžete dát vynikající jídlo. Nabízíme širokou škálu nápojů. V naší restauraci Vám připravíme i rychlé občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov se školou, ZŠ a školní jídelna, Liběchov

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Oppitzová- Logistická služba

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi kvalitní servis v oblasti autodopravy. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní přepravní služby. Rychlost naší přepravy vás ohromí. Máme praxi a disponujeme praktickými znalostmi pro bezpečnou a rychlou přepravu a dopravu. Serioznost od nás zákazníci očekávají. Nabízíme silniční dopravu a přepravu za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V. Cargo CZ, s.r.o.

Provádíme autodopravu v různých typech vozidel. Klademe důraz na kvalitu nabízených služeb. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby mezinárodní dopravy a přepravy. Zajistíme Vám spolehlivé skladování zboží. Zajišťujeme přepravu zboží v rámci logistiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRIORITY, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti autodopravy. Mezi naše hlavní kvality patří spolehlivost a přesnost. Disponujeme odbornou znalostí v rámci našich poskytovaných služeb. Serioznost stavíme na přední příčky. Naše společnost na dopravu a přepravu se vyznačuje ochotou. Můžete se spolehnout na rychlost a bezpečnost naší přepravy. Je možno využít našich služeb rovněž ohledně silniční dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michálek logistic, s.r.o.

Naše firma se zabývá především poskytováním služeb spojených s autodopravou. Naše služby zahrnují i silniční dopravu. V popředí naší nabídky najdete vždy nadstandardní rychlost jednání. Zaručujeme Vám naprosto seriózní jednání. Poskytujeme 100% kvalitu. Zákazníci oceňují naši ochotu a vstřícnost, na které vždy dbáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Mělník

Vedení našeho státního úřadu důsledně dbá na včasné vyřízení žádostí a podání. Svou žádost můžete podat na oddělení, které je vyřizuje. Neváhejte oslovit náš úřad, rádi Vám poradíme. Náš státní úřad je vždy otevřen jen během úředních hodin. Při spolupráci s představiteli našeho státního úřadu budete spokojeni s jejich ochotou. Náš úřad se zaměřuje na vyřizování stížností. Udržujeme veřejný pořádek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Mšeno

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše požadavky. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. Náš úřad se zaměřuje na vyřizování žádostí. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Zprostředkujeme vám zajištění veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Neratovice

Neváhejte kontaktovat náš státní úřad ohledně Vašich záležitostí. Vaše přání ochotně vyřídíme. Náš státní úřad má otevřeno vždy během úředních hodin. Poradenské služby vám jako našemu klientovi poskytujeme automaticky. Zabýváme se zajišťováním veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Nováková

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Nabízíme možnost setkávání. Vše řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku