Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

ZŠ a MŠ Chvatěruby

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Zkušenosti personálu naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality vzdělání i poskytovaného poradenství. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Rádi umístíme Vaše děti v naší mateřské škole. K dispozici máme vlastní jídelnu s nabídkou mnoha jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rebys, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti autodopravy. Silniční přepravu pro vás realizujeme za nejnižší ceny. Nabízíme serioznost, spolehlivost, kvalitu. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru dopravy. Jsme firma, která poskytuje kvalitní dopravní služby. Ochota je jednou z našich nejvyšších priorit. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlasáček

Zaměřujeme se také na školní zájezdy a výlety. Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů. Přicházíme také s výhodnou nabídkou letních pobytů. Naši zákazníci si velmi oblíbili nabídku zimních dovolených z našeho katalogu. V naší nabídce naleznete i pobyty vhodné pro děti. Nabízíme velké množství dětských táborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola stavební Mělník

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Neváhejte se přihlásit do našeho stavebního oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOŠ a SOU Neratovice

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Naše poradenství vás nezklame. Odneste si dobré vzdělání z naší střední školy. Přípravu všech jídel v jídelně zajišťuje zkušený personál. Naše instituce se věnuje vzdělávání instalatérů. Vyučte se u nás automechanikem. Neváhejte se přihlásit do oboru zedník. Vystudujte náš obor a staňte se podnikatelem. Zajistíme vám pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Samohrd-autodoprava

Naše firma nabízí spolehlivou autodopravu. Ochotně vám zrealizujeme vaše plány. Nabízíme vám silniční dopravu a přepravu. Zakázky našich zákazníků zpracujeme kvalitně a spolehlivě. Vynikáme rychlostí v poskytování našich služeb. Jsme si vědomi, jak je serioznost důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADAM CAR EU, s.r.o.

Bezpečná přeprava naši utodopravou je naším hlavním cílem. Na silniční dopravu jsem specialisté. Naprostá serióznost nám je vždy vlastní. Našim krédem je ochota. Perfektní znalost odvětví je pro nás samozřejmostí. Stále si hlídáme kvalitu našich služeb. Jezdíme rychle, šetříme váš čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kostelec nad Labem - Stavební odbor

Činností naší samosprávy se snažíme přispět ke spokojenému životu našich občanů. Naši zaměstnanci jsou školeni k ochotě. Na našem úřadě se při vyřizování žádostí vždy setkáte s ochotou a pochopením. Na našem úřadě je poskytováno poradenství. Dovolujeme si mít otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Mělníku 1

Pořádáme programy pro oživení duchovního života. S námi dosáhnete potřebné pomoci v nouzi velice snadno. Naše církev pro všechny připravuje zajímavá setkávání. Pořádáme církevní setkávání, jejichž smyslem je vaše duchovní vyrovnanost. Na cestě se setkáte s pravou cestou k bohu. Zavítejte k nám na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kralupech nad Vltavou

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Nabízíme možnost společných setkávání. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Během duchovních setkání dojdete k vnitřní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku