Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

Snažíme se naplnit Váš duchovní život. Pomůžeme Vám objevit cestu k bohu. Využijte naší možnosti setkávání. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. Zajištění zajímavých výstav je také naší náplní. Jsme odborníky na vedení přednášek na duchovní témata. Zavítejte k nám, hledáte-li místo pro klidné meditace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Všetaty - úřad městyse

Využijte nabídky služeb naší samosprávy. Vyřiďte si své žádosti u nás na úřadě. Pro informace ke konkrétním pracovníkům jednotlivých odborů si můžete zajít v době úředních hodin, kdy je náš úřad otevřen veřejnosti. Poskytneme vám poradenství u nás na úřadě. Vedeme evidenci obyvatel celé obce. Pokud potřebujete stavět nebo upravit současnou stavbu, obraťte se pro povolení na stavební úřad. O sociální dávky je možno žádat v úředních dnech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům s pečovatelskou službou Sv.Jakuba Farní charita Neratovice

Pomůžeme vám obohatit duchovní život. Pomoc v nouzi je naší náplní. Na cestě se setkáte s pravou cestou k bohu. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s. místní organizace Mělník

Jsme institucí zaměřenou na sociální pomoc. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Jsme připraveni pomoci v nouzi. Ke všem klientům se chováme nanejvýš seriózně. Zajišťujeme setkávání našich klientů. U nás pomůžeme i seniorům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanské společenství Juda

Náš duchovní život je velice plnohodnotný. Přijďte na naše setkání i vy. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. Pomůžeme vám kdykoliv budete v nouzi. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Přinášíme možnost duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čakovičky - obecní úřad

Naše samospráva je připravena na výkon veřejné služby. Rádi vám také poskytneme poradenství. Naše kanceláře jsou otevřeny během úředních hodin. V rámci samosprávy jsme specialisté ve vyřizování stížností. Jako samospráva vás nadchneme naší ochotou. Spolupracujeme v systému Czech Point.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní výbor KSČM Mělník

Našim členům nabízíme účast na politickém životě. Naše strana se zaručí za znalosti v oblasti politiky. Vedení strany si vám dovoluje předložit srozumitelné cíle našeho politického působení. Na otevřenost představitelů naší politické strany se můžete spolehnout. Ekonomický růst a bohatství jsou předpokladem pro vybudování úspěšné občanské společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce Mělník - volná pracovní místa

Volná pracovní místa na úřadu práce v Mělníku, seznam nabídek zaměstnání s možností výběru konkrétní pozice. Výběr nabídek zaměstnání z okresu Mělník - práce v Neratovicích, Kralupech nad Vltavou a dalších obcích, výběr práce v okolních okresech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz záchranných brigád kynologů ČR - Středočeská brigáda

Využijte nabízených profesionálních služeb naší záchranné instituce. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky. Naše instituce pracuje s prověřenými informacemi. U nás si zakládáme na spolehlivosti. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout. Podílíme se na organizaci pomoci při mimořádných událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Šťastný- Přeprava nadměrných nákladů

Autodoprava je obor, ve kterém se vyznáme. Máme odborné znalosti. Na silniční přepravu se zaměřuje naše firma. V poskytování našich služeb se zaměřujeme na rychlost. Zajistíme Vám přepravu nadměrného nákladu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku