Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Úřad práce České republiky

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Naše sociální organizace je velice ochotná. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Poskytujeme pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní ústav sociálních služeb

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav socialní péče Neratovice

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Chlumín

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lužec s.r.o.

V oboru autodopravy jsme vyhledávanou firmou. Naše společnost je zárukou kvality služeb a současně i rychlosti dodání. Díky odborným znalostem a zkušenostem nabízíme ve všech oblastech kvalitní služby. Setkáte se u nás s kvalitními službami. Sjednejte si u nás také služby v oblasti železniční dopravy a přepravy. Zaměřujeme se na skladování zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel školy při ZŠ Komenského nám.198,Kralupy n.Vl.

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Mšeno

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. U nás dosáhnete více znalostí. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Specializujeme se na odborné poradenství. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Naše školní knihovna má pro vás mnoho zajímavých knížek k půjčení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Local

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete poradit s provozováním hotelové restaurace. Jsme hotelová restaurace, která si dává záležet na ochotě ke svým zákazníkům. Nabízíme chutné občerstvení. Není nad příjemně strávený večer s naším vínem. V restauraci našeho hotelu Vám bude jistě chutnat. Oslňující bar je součástí naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABS Car, s.r.o. - U cinků

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete poradit s provozováním hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace Vám připraví lahodná jídla. Odpočiňte si v příjemném prostředí. Naši hotelovou restauraci můžete navštívit i za účelem odpoledního občerstvení. Jednou z našich specializací je poskytování ubytování pro hosty. Restaurace je k dispozici nejen hostům hotelu, ale i ostatním návštěvníkům. Oslňující bar je součástí naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel - U Rytířů

Poradíme Vám, jak na provozování hotelové restaurace. Máme pestrou nabídku piv. Doporučujeme využít naši restauraci k uspořádání oslav. U nás se můžete přihlásit k síti wifi. Můžete také posedět na naší zahrádce. K dispozici máme vinárnu. Zprostředkujeme Vám skvělé ubytování. Přijďte k nám posedět do kavárny. V restauraci našeho hotelu si jistě pochutnáte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku