Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Galerie a čajovna ve věži

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. V naší čajovně nabízíme kvalitní čaje. V naší čajovně Vám nabídneme i drobné občerstvení. Uspořádejte svou výstavu v naší čajovně. Prostory naší čajovny lze využít i k uspořádání přednášek. Samozřejmostí je prostor vyhrazený dětem, komfortní dětský koutek. Opravdu vynikající kávu si vychutnáte jedině v pohodlí naší kavárny. V naší nabídce naleznete různé bylinky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Raček, spol. s r.o.

Provozujeme čtyři moderní bowlingové dráhy s automatickými stavěči. Poskytujeme možnost pořádání oslav, večírků, turnajů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AHL-Amatérská hokejová liga v Kralupech

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. V našem sdružení preferujeme serioznost Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách. Naši členové se aktivně věnují hokeji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beka Moving s.r.o.

Naší činností je provoz autodopravy. Zakládáme si na kvalitním provedení našich služeb. Máme znalosti na vysoké odborné úrovni. Přinášíme také nabídku stěhování. Zprostředkujeme skladování Vašeho zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taxislužba Bedřich Holub

V oboru autodopravy jsme vyhledávanou firmou. Naše společnost poskytuje služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy, a díky jejich vysoké kvalitě je schopna uspokojit i velmi náročné zákazníky. Vynikáme rychlostí v poskytování našich služeb. Působíme rovněž v oblasti silniční dopravy a přepravy. Za vaši důvěru nabízíme seriózní a profesionální služby. Naši zaměstnanci berou ochotu jako samozřejmost. Zákazníkům nabízíme cenově výhodné taxi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení obcí Kokořínsko

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Poskytneme vám také poradenství. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIPGAMES a.s.

Provozování baru, který bude oblíbeným a vyhledávaným místem, je naší prioritou. Dopřejte si netradiční gastronomické zážitky při návštěvě našeho občerstvení. Přijďte do našeho baru ochutnat vybrané speciality ze sortimentu míchaných nápojů. Přijďte posedět do příjemného prostředí a přitom si vypít skleničku dobrého alkoholického nápoje. Naší nabídkou nealkoholických nápojů a koktejlů, si můžete rozmazlit své chuťové buňky. Náš sportbar nabízí hostům večer plný jedinečné atmosféry při sportovních přenosech, kvalitní vybavení a velký výběr nápojů. U nás můžete vyhrát na ruletě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Král

Provozujeme autodopravu, v jejímž rámci nabízíme a poskytujeme velmi kvalitní služby. Klademe velký důraz na kvalitu. Naši klienti jsou s ochotou velmi spokojeni. Rozhodněte se pro naši seriozní nabídku. Zabýváme se silniční přepravou těžkých a nadrozměrných nákladů. U nás se setkáte pouze se znalci svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Specializujeme se na pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Nabízíme poradenství v oblasti státní sociální podpory. U nás najdete pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku