Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Oblastní spolek ČČK Mělník

Specializujeme se na poskytování sociální pomoci. Jsme organizace, která poskytuje životní poradenství v těžkých situacích. Pro všechny jsou připraveny naše zajímavé kurzy. Zapojte se do některého z našich kroužků. Věnujte svůj čas třeba našim zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kostelec nad Labem - Finanční odbor

Naši členové jsou součástí obecní i krajské samosprávy. Náš úřad má pro občany otevřeno během úředních hodin. V rámci samosprávy zajišťujeme vyřizování stížností. Jednou z našich priorit je ochota personálu a spokojenost zákazníka. V rámci samosprávy poskytujeme veškeré poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům s pečovatelskou službou Sv.Jana Křtitele Farní charita Neratovice

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Získejte u nás duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kostelec nad Labem - Odbor vnitřních věcí

Náš úřad plní úkoly v oblasti samosprávy. Ochotu poradit nabízíme na prvním místě. Při vyřizování žádostí využijte našich zaměstnanců, rádi vám pomohou. Úřad je otevřen po-pá během stanovených úředních hodin. Poradenství od naší samosprávy vám v mnohém pomůže. Naše práce zahrnuje i činnosti spojené s matriční agendou. Úředníci v oddělení evidence obyvatel tu jsou pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Mělník

Náš státní úřad se zaměřuje na služby občanům. Můžete u nás nahlásit jakékoli stížnosti, rádi je pro vás vyřídíme. Zabýváme se poradenstvím v oblasti státní správy a úřadů. Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s vyřizováním vašich žádostí. Naše organizace si dává záležet na ochotném přístupu k občanům. Naše státní organizace je otevřena všem občanům během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Neratovice

Zabýváme se provozem státního úřadu. Podílíme se na vyřizování žádostí i stížností. Jednotlivá oddělení naší státní organizace mají otevřeno během svých úředních hodin. Poradenské služby inovujeme prostřednictvím rozvoje metod a postupů poradenského procesu. Naši úředníci jsou ochotní každý den.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALEXANDRIA, cestovní kancelář

Vedení naší společnosti má nekompromisní požadavky na ochotu personálu, jeho příjemné vystupování a kvalitu poskytovaných služeb. Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, důsledně dbá o spokojenost a bezpečí svých zákazníků. Každou námi nabízenou destinaci známe a dokážeme Vám poradit s výběrem. Naším cílem je zajistit klientům komfortní dovolenou a bez starostí. Zimní dovolenou podle vašich představ si vyberete u naší společnosti. Vytvořili jsme pro vás zajímavou nabídku pobytů u moře za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CAFÉ WINE BAR DIAMA

Nabízíme středomořskou a balkánskou kuchyni, bulharská vína a kávu. Možnost pořádání oslav, svateb a firemních večírků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Chuchlík - Taxislužba

Taxislužba s historií a tradicí na mělnicku, provozovaná od roku 1999. Zajišťujeme přepravu osob, kurýrní služby, dovoz drobných nákupů i odvoz Vašeho vozu v případě Vaší indispozice. Po dohodě domluvíme i odtahovou službu a nejnutnější opravy: (autoservis, autoelektro, klempířské, zámečnické i mechanické). Nebojte se na nás obrátit, máme několik let náskok. Pro lepší zapamatování telefonního čísla máme jednoduchou pomůcku. Pamatujte si pouze 777 zbytek čísla tvoří na klávesnici nápis M E L N I K (635645)

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Miroslava Beritová

Provozujeme cukrárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Rádi vám připravujeme zákusky podle tradičních receptů. Naše cukrárna nabízí různé druhy cukrovinek. Naše dorty jsou nejlepší na trhu. Příchutě naší zmrzliny jsou bezkonkurenční.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku