Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Kamil Svoboda - Kontejnerová doprava

Naše firma považuje za nejdůležitější službu autodopravu. Serióznost je naší výsadou. Zajišťujeme silniční přepravu osob spolehlivými klimatizovanými vozidly. Seznamte se s naším ochotným personálem. Našim zákazníkům poskytujeme nejlepší kvalitu dopravy či přepravy. Rychlost a kvalita prověřena letitou působností na trhu. Znalost je při poskytování našich služeb důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Svoboda - Kontejnerová doprava

Provozujeme profesionální autodopravu. Jsme opravdu výborní znalci v oblasti dopravy a přepravy. Provozujeme komplexní přepravní služby s důrazem na kvalitu. Můžete se spolehnout na rychlost a bezpečnost naší přepravy. Součástí našich profesionálních přepravních služeb je rovněž i ochota. Zařídíme pro Vás služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Jsme firma, která dbá na spolehlivost při kontejnerové přepravě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Chalupa- Kontejnerová doprava

Naše firma považuje za nejdůležitější službu autodopravu. V dopravě a přepravě se zvláště věnujeme silniční oblasti. Poskytujeme služby s odbornou znalostí. Garantujeme Vám naprostou serióznost jednání s každým klientem. Setkáte se u nás s kvalitou a rychlostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Rambousek - Kontejnerová doprava

Využijte naši autodopravu s co nejnižšími náklady. Rychlost a včasnost dopravy a přepravy je u nás samozřejmostí. Ze seriózního přístupu v rámci naší společnosti budete opravdu maximálně nadšení. Kvalita je klíčem k úspěchu. Zákazníci oceňují naši ochotu a vstřícnost, na které vždy dbáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ida, v.o.s.

V rámci cestovních služeb nabízíme služby turistům. Turisté zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každému jejich přání a požadavku. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. Kvalita a výhodná cena v rámci služeb pro turisty jsou u nás vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzeria Piranha

Provoz restaurace s italskými specialitami včetně pizzy. Možnost rozvozu, bezdrátového připojení k internetu a pořádání soukromých i firemních akcí. K dispozici je posezení na venkovní zahrádce v blízkosti vlastního dětského hřiště, či v zasklené zahrádce s dětským koutkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota,okresní myslivecký spolek Mělník

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu. V našem sportovním spolku se specializujeme na judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaromír Šimonek

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Naši činnost tvoří také poradenství. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Shledejte se s námi na společných setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kostelec nad Labem - Odbor životního prostředí a správy města

Jako orgán samosprávy plníme úkoly pro blaho veřejnosti. Jako samospráva nabízíme samozřejmě i poradenství. Zakládáme si na ochotě. Naše kancelář je pro Vás otevřena během úředních hodin. Naši zaměstnanci se v rámci své činnosti zabývají vyřizováním vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku