Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Základní organizace Odborového svazu ECHO Synthon, s r.o.

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport Bar

Provozování baru, který bude oblíbeným a vyhledávaným místem, je naší prioritou. Sortiment nápojů v našem baru neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili přání a požadavky našich klientů. Spokojení zákazníci oceňují vlídnost a ochotu personálu. U nás můžete posedět v příjemném prostředí baru. V našem baru nabízíme také lehké občerstvení během celého dne. S kvalitou našich služeb nemáme žádný problém. V našem sportbaru nabízíme velké množství nápojů i dalšího občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Rohal

Nabízíme služby svých řidičů v oblasti autodopravy. V dopravě a přepravě jsme známí kvalitou našich služeb. Zákazníci oceňují naši ochotu a vstřícnost, na které vždy dbáme. Na silniční přepravu se zaměřuje naše firma. Nabízíme pohodlnou, komfortní a cenově výhodnou taxi službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola zahradnická a Střední zahradnická škola

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Jídelna je tady pro naše zákazníky. S našimi semináři budete spokojeni. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České dráhy a.s.

Naše firma zabezpečuje veškerou autodopravu. Na rychlost si potrpíme. Serioznost a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě poskytovaných služeb a zodpovědném přístupu, mají budoucnost a mohou se rozvíjet. Naše firma se zaměřuje na nákladní dopravu. Rádi Vám poskytneme i služby v oblasti osobní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kralupy nad Vltavou

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Na našem táboře připravujeme pro děti spoustu zajímavých aktivit. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost. Zahrajete si u nás kuželky. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České přístavy, a.s.

Naše firma provozující autodopravu nabízí vysokou profesionalitu. Nebudete litovat, pokud využijete silniční dopravu s námi. Na naši přepravní společnost je spolehnutí na základě velkých znalostí z dopravy. Setkáte se u nás s kvalitou a rychlostí. Dopravní a přepravní služby poskytujeme s ochotou a vstřícností. Zajišťujeme i spolehlivé logistické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kolář- Celní deklarace

Snadno pro Vás zajistíme i odborné celní služby. Poskytujeme seriozně veškeré služby v celní oblasti. Jsme připraveni Vám poskytnout poradenství v oblasti celních služeb. Při poskytování našich služeb je pro nás stěžejní kvalita. Zajišťujeme také celní deklaraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Antonínová - Celní deklarace

Celní služby jsou další z našich činností. Naše společnost pro Vás zajistí rychlost při vyřizování veškerých celních služeb. Nabízíme také zajištění celní deklarace. Poskytujeme také zpracování údajů pro intrastat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku