Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Ing. Petr Čihák

Naše společnost, která působí v oblasti cestovního ruchu, se zaměřila na nabídku služeb turistům. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Maxima

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Ochotně organizujeme různá setkání členů. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Nabízíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TNT Innight Czech Republic, s.r.o.

Naše firma nabízí komfortní autodopravu v oblasti cestovní služby a pohostinství. K široké nabídce našich služeb patří také silniční doprava a přeprava. V oblasti dopravy a přepravy nikdy nezapomínáme na rychlost. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru dopravy. Naše společnost zajišťuje seriózní služby spojené s přepravou a dopravou. Naše ochota vyjít vstříc každému klientovi je naší základní vlastností. Mezinárodní doprava je naší specializací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní organizace ČRS, organizační jednotka Kralupy nad Vltavou

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Mělníku

Zabýváme se provozem státního úřadu. Jsme organizace zaměřena na ochotné jednání s občany. Vyřizování vašich žádostí pro nás není problém. Náš státní úřad má otevřeno vždy během úředních hodin. Naše úřední poradenství vyžaduje rychlou a kvalitní práci s klientem. Můžete nás vyhledat s žádostí o vyřízení stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Libiš

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Oslovte naši instituci, pokud potřebujete pomoc. Seznamte se s nabídkou naší pomoci při mimořádných událostech. Naše bezpečnostní instituce je určena pro Vaši ochranu. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace. Využijte naše ověřené informace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje - Hasičská stanice Neratovice

Využijte nabízených profesionálních služeb naší záchranné instituce. Využijte pomoci naší instituce. Naše instituce zajišťuje ochranu veřejného pořádku. Náš úřad nabízí svým občanům vynikající úroveň komunikace. Nabízíme odborný výcvik. Státní požární dozor se zabývá také prevencí vzniku požárů. Jednou z našich činností je také zajištění požárního dozoru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje - Územní odbor Mělník

Využijte u nás možnosti odborných služeb záchranné instituce. Nacházíte-li se v těžké situaci, poskytneme Vám pomoc. Hlavní cíl naší instituce je hladká komunikace. Trváme na tom, aby naši zaměstnanci prošli kvalitním výcvikem. Poskytování státního požárního dozoru je důležitou složkou naší práce. Naše bezpečnostní instituce zajišťuje také požární dozor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SH ČMS - sbor dobrovolných hasičů v Jelenicích u Mělníku

Pro své občany zajišťujeme služby záchranné instituce. Naší specializací je zajištění pomoci při mimořádných událostech. Naše informace slouží správnému účelu. Zajišťujeme ochranu v kterékoli závažné situaci. Naši instituci charakterizuje především spolehlivost našich zaměstnanců. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. Naší specializací je především ochrana veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Mělník - Odbor životního prostředí a zemědělství

Rádi Vám pomůžeme v rámci služeb naší samosprávy. Na ochotu našeho samosprávního orgánu se můžete spolehnout. Pro veškerou veřejnost máme otevřeno během úředních hodin. Důkladně vyřizujeme každou žádost. Součástí naší činnosti je nabídka poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku