Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Místní knihovna Dolany

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Rádi Vás pozveme do naší útulné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Kralupy nad Vltavou

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Poskytneme vám komplexní poradenství. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Využijte prostory knihovny ke studiu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum Chloumek

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Kralupy nad Vltavou

V případě potřeby se můžete obrátit na náš státní úřad. Dejte svou stížnost k vyřízení pověřeným osobám. Naši pracovníci jsou vám k dispozici vždy během úředních hodin. Naše pobočka policie hlídá určitou samosprávní oblast. Naším cílem je zajištění veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Mělník

Náš státní úřad důsledně dbá na včasné vyřízení všech žádostí a podání. Vyřizujeme všechny přijaté stížnosti. Naši úředníci jsou také specialisty v oblasti poradenství. Jsme tu pro vás s úsměvem a ochotou. Naše pobočka policie hlídá určitou samosprávní oblast. Městská policie je připravena Vám vždy pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Státního okresního archivu Mělník

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Máme velké znalosti, které rádi předáme i ostatním. Naše knihovna tu je pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní státní zastupitelství Mělník

Náš státní úřad Vám je k dispozici. Naši úředníci jsou také specialisty v oblasti poradenství. Jsme státní úřad, který dbá na náležité vyřizování žádostí. Navštivte naši státní organizaci během úředních hodin, kdy máme otevřeno. Na vyřizování stížností zaměstnáváme ty největší odborníky. Neváhejte oslovit naše ochotné pracovníky. Kromě jiného se specializujeme i na stíhání osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kralupy nad Vltavou - Školní jídelna

Provozování jídelny je naší hlavní činností. Služby jídelního stravování, které naše firma poskytuje, jsou založeny na kvalitě. V naší jídelně se setkáte s ochotnými zaměstnanci. V naší jídelně používáme pouze čerstvé suroviny. Nabízíme celou řadu vynikajících nápojů. Naše jídelna nabízí menu, které obsahuje pouze výživově vyvážená jídla. Služby naší jídelny jsou určeny i pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Romana Šounová- soukromá ZŠ

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. Ve všem vám poradíme. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na seriózní tým zaměstnanců, splňující náročná kritéria kvalifikace. V naší základní škole budou vaše děti spokojené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asia Restaurant

Provoz restaurace s nabídkou jídel čínské kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku