Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

Čisté Jirčany

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Klubové vedení je seriozní. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ da Vinci

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí pro všechny své studenty i návštěvníky. Můžete u nás využít službu poradenství. Každý rodič ocení služby naši mateřské školy. Doporučujeme Vám nabídku naší základní školy. Naše gymnázium učí zábavnou formou. Vaše děti si užijí zábavu v družině naší vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Senso unico

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Jsme odborníky na překlady z cizích jazyků. Jednou z oblastí, které se věnujeme, je tlumočení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Milerová - Sport program

Naše společnost se v rámci tvorby nabídky poskytovaných služeb zaměřila na vysokou kvalitu nabízených produktů. Cestujte s námi, jsme pojištěni dle zákona. Jsme cestovní firma, která má v oblasti cestovních zájezdů velké znalosti. Zajišťujeme školní zájezdy a výlety a do různých destinací. Pokud k odpočinku nepotřebujete dlouhou dobu, vyberte si mezi našimi víkendovými pobyty. Vyberte si ze široké nabídky sportovní a aktivní dovolené od naší cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola - Akimova školička, s.r.o.

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu a poradenství. Jsme mateřská škola s kvalifikovanými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kozlová, mateřská škola

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Spolehněte se na ochotu naší školy. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti. Konečně mateřská škola, kam se děti budou těšit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Číčovický dvůr

Provoz restaurace s folklorním programem. Nabízíme Vám jedinečné prostory selského statku, které využívají CK a kongresové agentury. Kapacita je 140 míst. Lidové představení v přirozeném originálním prostředí. Cimbálová muzika a taneční vystoupení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Viktorin

Naše autodoprava je rychlá, bezpečná a bezproblémová. Vždy kvalitně vyřídíme vaše zakázky. Serióznost je u nás vždy dostupná. Obraťte se na nás, potřebujete-li rychlou dopravní pomoc. Poradíme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti dopravy a přepravy. Naše přepravní společnost Vám nabízí rychlou a levnou silniční dopravu. Činnost naší nákladní dopravy je založena na oboustranně kvalitních vztazích se zákazníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okrašlovací spolek v Jílovém u Prahy

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Věnujeme se také poradenské činnosti. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psi pro život

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Zkuste si u nás zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku