Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

Ing. Alena Čížková - nabídka dovolené v ČR

Naši zákazníci si oblíbili naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch. Zajistíme pro vás školní zájezdy a výlety přesně podle vašich požadavků. Atraktivní víkendové pobyty jsou teď u nás za příznivé ceny. Sestavili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku poznávacích zájezdů. Z naší bohaté nabídky populárních lyžařských zájezdů si jistě vyberete i Vy. Využijte naší výhodné nabídky cyklistických pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Zabezpečujeme autodopravu, která je bezpečná. Jsme firma, která dbá na kvalitu v oblasti dopravních služeb. Jsme ověřený nákladní dopravce. Od naší společnosti můžete očekávat spolehlivé služby v rámci vnitrostátní dopravy. Zaměřujeme se na logistiku přepravy zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M+L LOGISTIK, s.r.o.

Autodoprava vhodná pro každého. U naši silniční autodopravy je včasné plnění termínů samozřejmostí. S našimi službami ve sféře kombinované dopravy budete jistě spokojeni. Na naší námořní přepravu se můžete spolehnout. Naše společnost zabezpečuje též vnitrostátní přepravu. Zprostředkujeme skladování Vašeho zboží. Zajišťujeme přepravu zboží v rámci logistiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gebrüder Weiss, spol. s r.o.

S autodopravou naší firmy dojedete nejdál. Poskytujeme služby zaměřené na silniční přepravu a dopravu v nadstandardní kvalitě. Díky skvělé znalosti dopravy můžeme nabídnout to nejlepší. Klademe velký důraz na kvalitu. Jsme jedničkou na trhu v oblasti logistiky a přepravy. Poskytujeme i služby skladování Vašeho zboží. V rámci vnitrostátní dopravy poskytujeme komplexní přepravní služby. Naše služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy jistě oceníte. Na naší námořní přepravu se můžete spolehnout. Snadno Vám zajistíme i služby letecké dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Benetková - Motorest Černý Vůl

Z naší nabídky jídel si jistě vyberete. Vysoká kvalita služeb je u nás samozřejmostí. Nabízíme výborné občerstvení. U nás jsou k dispozici různé druhy nápojů. Spokojenost zákazníků zajišťujeme příjemným a ochotným přístupem. V naši restauraci se dobře nají každý. Po ubytování u nás už nebudete chtít spát jinde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Tursko

Jsme motorest s odpovídající nabídkou jídel. Zaměřujeme se na širokou nabídku nápojů. Náš motorest se zabývá i občerstvením. Zakládáme si na tom, aby se u nás hosté cítili příjemně. K našim zákazníkům se snažíme být vstřícní a ochotní. Můžete si dát i nealkoholické pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzejní knihovna Jílové u Prahy

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Každý čtenář si u nás přijde na své.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Stanislava Kubra - Domov mládeže

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Zajišťujeme také možnost vhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Martina Pekárková, zájmové kroužky pro děti

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce disponuje prvotřídními znalostmi a zkušenostmi. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Academic

Nabízíme studená i teplá jídla včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. Poskytujeme možnost pořádání svatebních či smutečních hostin, oslav a promocí. Zajišťujeme přípravu svatebních hostin na klíč, sestavení menu a následného občerstvení a živou hudbu s tancem. K dispozici je parkoviště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku