Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

Country club U Čudy

Provozujeme hostinec. Zaměřujeme se na bohatou nabídku jídel. Naše nápoje uspokojí vaše chuťové polštářky. Připravíme pro Vás poctivé občerstvení pro každou příležitost. Zveme Vás do naší restaurace, kde nabízíme některou z našich kulinářských specialit a širokou nabídku nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZS, ZO - č.2 U Jezu

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Menkar, s.r.o.

Garantujeme vám, že jsme pojištění proti úpadku, jak to nařizuje zákon. U nás nebudete postrádat serioznost. Ochotně vám pomůžeme s plánováním vaší dovolené. Rozšiřte si své všeobecné znalosti na našich zájezdech za poznáním. Naše cestovní kancelář se zabývá distribucí kvalitních cestovních služeb. S naší cestovní kanceláří se v létě podíváte do celého světa a užijete si bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ speciální Psáry

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. V rámci kvalitního vzdělávání vám rádi předáme své bohaté znalosti. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autobusová doprava - Martin Uher, spol. s r.o.

Jsmě zavedená firma, kterí vám ráda pomůže s autodopravními službami. Kvalita poskytovaných služeb je na špičkové úrovni. Neváhejte využít naše služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Rádi vám poskytneme i naše osvědčené služby v oblasti autobusové dopravy. Věnujeme se také službám autobusové dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Fuchs - Agentura CI-5

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Umožníme vám pravidelná setkávání. Jsme odborníci i v poradenství. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iron Mountain Česká republika, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Zabýváme se předáváním znalostí z různých oblastí. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Vystudujte náš obor a staňte se podnikatelem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sklizeno - Foodie market

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Příjemné prostředí u nás je jedním z důvodů k vaší návštěvě. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Čerstvá kává, podávaná v naší kavárně, vás překvapí zajímavou vůní. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Dětský koutek je součástí našeho podniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti a mládež Dobřichovice

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost. Doplňte si potřebné znalosti u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemian Tales, s.r.o.

Naši zaměstnanci pracují s maximální ochotou. Pojištění našich služeb dle zákona Vám můžeme zaručit. Využijte našich cestovních služeb nejvyšší kvality. Vedení naší společnosti klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců na naší pobočce. Naše firma je unikátní ve znalosti svého oboru. Našim klientů na cestách se snažíme zajistit maximální pohodlí a komfort tak, aby prožili bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku