Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

Český svaz chovatelů Achal Teke

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Jsme velice seriózní organizací. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Retriever klub CZ

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Nabízíme možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HeavyCargo Praha, s.r.o.

Specializujeme se na autodopravu. Seriózní přístup k vlastním zaměstnancům se promítá do výsledků práce naší firmy. Bez hluboké znalosti se neobejdeme. Neváhejte vyzkoušet naše přepravní služby, které jsou rychlé a kvalitní. Víme, co to znamená ochota. Domluvíte si u nás možnost silniční přepravy. Přepravujeme i nadměrný náklad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TNT Express Worldwide

Naše společnost zajišťuje bezpečnou autodopravu. Jenou z našich činností jsou služby spojené se silniční dopravou a přepravou. Přepravujeme rychle a ochotně. Serioznost bereme vážně. Poskytneme Vám služby letecké dopravy a přepravy. Díky naší profesionalitě a kvalitě nabízených služeb z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy máme řadu spokojených zákazníků. Můžeme pro Vás zajistit služby v oblasti logistiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DSV

Využijte služeb v oblasti autodopravy. Věnujeme se dopravě, přepravě, spedici a zasilatelství po silniční síti. Kvalitu našich služeb ocenilo mnoho spokojených klientů. Poskytujeme spolehlivou přepravu a logistiku. Našim klientům zprostředkujeme i skladování zboží. Spolehlivě doručíme zboží naší vnitrostátní přepravou. Nabízíme profesionální služby v rámci mezinárodní dopravy a přepravy. Naše služby kamionové dopravy a přepravy jistě oceníte. Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti námořní dopravy a přepravy. Můžeme pro Vás zajistit služby letecké dopravy a přepravy. Potěšíme vás také nabídkou spolehlivých logistických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GO com, s.r.o.

Jsme firma s mnoha zkušenostmi v autodopravě. Jsme spolehlivou firmou, co se týče rychlosti dopravních služeb. Zajistíme vám služby v dopravě a přepravě v nejvyšší kvalitě. Máme znalosti na vysoké odborné úrovni. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb, kterou svým zákazníkům nabízíme. Spolehněte se na kvalitu a serióznost našich přepravních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mníšecký region

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rregion Jihozápad

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí - region Dolní Berounka

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud jste vášnivý skaut, přidejte se k nám. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo. Užijte si tanec s naším spolkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední Povltaví

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku