Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

DK TRANS, s.r.o.

Naší specializací je silniční autodoprava. Potřebujete-li spolehlivou silniční dopravu a přepravu, kontaktujte naše zaměstnance. Zaručujeme rychlost a spolehlivost dodání. Znalost přepravních služeb si naši klienti pochvalují. Služby mezinárodní dopravy a přepravy jsou další z našich činností. Nabízíme kvalitní vnitrostátní dopravu. Naše společnost má velké zkušenosti s odtahem vozidla. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Fejkl, s.r.o.

Poskytujeme služby autodopravy. Naše společnost se snaží pro klienty zajistit maximální kvalitu nabízených služeb z oblasti dopravy a přepravy, proto zaměstnáváme pouze spolehlivý personál s dostatkem znalostí i zkušeností. K široké nabídce našich služeb patří také silniční doprava a přeprava. V oblasti dopravy a přepravy víme, jak je rychlost důležitá. Jsme hrdí na nadstandardní kvalitu svých přepravních služeb. Jednou z našich nejvýznamnějších kvalit je ochota. Vedení naší společnosti klade vysoké požadavky na serióznost a spolehlivost našeho profesionálního týmu zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Adámek - odtahová služba

U nás najdete vždy kvalitní služby z oblasti dopravy a přepravy, zejména pak z autodopravy. Spoléháme na rychlost a bezproblémovost. Naši řidiči využívají svých znalostí v každé dopravní situaci. Naše společnost klade vysoký důraz na ochotu a úslužnost našich zaměstnanců. V oblasti dopravy a přepravy najdete u nás jen serióznost. Naše přepravní služby dosahují vysoké úrovně kvality. Můžeme také nabídnout spolehlivou silniční přepravu a dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MATEŘSKÉ CENTRUM BŘEŽÁNEK

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Zveme Vás ke společným setkáním. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MC Pohádka Jesenice u Prahy

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Přijďte na některá naše setkávání. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Rožálek

Zabýváme se sdružením lidí. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivovarský dvůr Chýně

Zařídíme Vám možnost provozování internetové databáze. Poskytujeme praktické hledání zařízení podle lokality. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší restaurace do naší databáze. V naší databázi najdete velké množství barů. Naše databáze zahrnuje i hospody. Nezapomeňte nám prosím vyplnit hodnocení kvality, abychom dostali kvalitní zpětnou vazbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Z Service, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, je profesionálem na slovo vzatým. Vždy oceníte naše velké znalosti zaměřující se na dopravu a přepravu. Pracujeme kvalitně a levně. Silniční doprava je naší specializací. Naše firma se vyznačuje ochotou a vstřícností při řešení speciálních požadavků našich klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Děčín

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Naše organizace nabízí i poradenství. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Appaloosa Horse Club Czech Republic

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Zúčastněte se společných setkání. Spolehněte se na naše seriózní chování. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku