Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

Obecní policie Horoměřice

Náš státní úřad v rámci své působnosti vyřizuje podněty a žádosti, a současně se věnuje realizaci nejrůznějších projektů a vytyčených cílů. Jsme tu pro vás s úsměvem a ochotou. Náš úřad se zaměřuje na vyřizování stížností. Během úředních hodin pro Vás má náš státní úřad otevřeno. V případě nouze kontaktujte policii. Jsme odborníky na veřejný pořádek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Dobřichovice

Během návštěvy našeho státního úřadu si vyřídíte vše potřebné a budete obslouženi zaměstnanci s příjemným vystupováním. Ke všem občanským záležitostem přistupujeme ochotně. Naším hlavním cílem při vyřizování stížností je přiměřená ochrana osob. Když se obrátíte na náš státní úřad, rádi Vám poradíme v různých oblastech státu. Součástí státní správy je i policie. Staráme se o kontrolu veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní policie Lety

Náš státní úřad vám je k dispozici. Náš úřad zajišťuje také poradenství. Naši pracovníci jsou vám k dispozici vždy během úředních hodin. Na vyřizování stížností zaměstnáváme ty největší odborníky. V případě nouze kontaktujte policii. Zajišťujeme veřejný pořádek a jeho dodržování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní policie Nučice

Náš státní úřad v rámci své činnosti zajišťuje řadu prospěšných aktivit a činností. Obraťte se na nás také za účelem poradenství dle vašich požadavků. Povinností našeho státního úřadu je vyřídit všechny žádosti občanů. Neváhejte využít ochoty našich pracovníků. Naše státní organizace otevírá během úředních hodin. Zaměstnanci policie pracují na bezpečnosti všech občanů. Dbáme na veřejný pořádek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Roztoky

Neváhejte oslovit náš státní úřad ohledně Vašich záležitostí. Zaměstnanci naší státní organizace mají své kanceláře pro občany otevřené během úředních hodin. Vyřizujeme stížnosti k vaší spokojenosti. V případě nouze se neváhejte obrátit na policii. Záleží nám na ochraně a dodržování veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roztoč

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Zaručíme vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. U nás vám poskytneme poradenství na míru. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bufet Na náměstí

Neváhejte ochutnat naše kvalitní rychlé občerstvení. Jsme jedničkou na trhu v oblasti rychlého občerstvení. U nás ochutnáte jídla ze 100% čerstvých surovin. Obslouží vás milý personál v příjemném prostředí. Naše rychlé občerstvení vaří jen z kvalitních surovin. Navštivte naši provozovnu a nechte se obsloužit ochotným personálem. Naše nabídka zahrnuje i množství nápojů k výběru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek pro obnovu venkova Středočeského kraje

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Havlíček, o.s.

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Máme seriozní přístup. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Region Karlštejnsko

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Náš spolek je velice seriózní. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme profesní organizace se zaměřením na architekturu. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. Pokud jsou šachy vaším velkým koníčkem a chcete se potkávat s lidmi stejného zájmu, pak je pro váš určen náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku