Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

Místní knihovna Tachlovice

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naší doménou je kvalitní poradenství. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní. Služby naší knihovny můžete využívat i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Ptice

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naši pracovníci mají dlouholeté znalosti svého oboru. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti. Přijďte využít i našich služeb poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Všenory

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Díky naší knihovně prožijete s knižními hrdiny spoustu nových příběhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

APM Global Logistics Czech Republic, s.r.o.

Naše firma poskytuje své služby v oblasti autodopravy. Podstatná je pro nás kvalita. Využijte našich rychlých služeb. Zajistěte si u nás služby letecké dopravy a přepravy. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti námořní dopravy a přepravy. Nabízíme Vám i možnost skladování Vašeho zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NAC, s.r.o.

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti autodopravy. Serioznosti přikládáme velký význam. Naše ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás zásadní. U nás naleznete vysokou úroveň kvality a bezpečnosti přepravy i dopravy. Na požádání vám zprostředkujeme i veškeré logistické služby. Poskytujeme také možnost skladování Vašeho zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SCHENKER spol.s r.o.

Jsmě zavedená firma, kterí vám ráda pomůže s autodopravními službami. Jsme poskytovateli silniční dopravy. Nabízíme komplexní přepravní služby díky dlouholetým znalostem v tomto oboru. V oblasti dopravy a přepravy u nás můžete počítat s opravdovou kvalitou. Díky své rychlosti úspěšně konkurujeme i zavedenějším firmám. Naši odborníci Vám zajistí služby v oblasti logistiky. Jsme jedničkou na trhu v oblasti kontejnerové přepravy. Díky naší profesionalitě a kvalitě nabízených služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy máme řadu spokojených zákazníků. Můžeme pro Vás zajistit služby v oblasti námořní dopravy a přepravy. Vyzkoušejte také naše služby v oblasti železniční dopravy a přepravy. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby letecké dopravy a přepravy. Na požádání pro vás zajistíme i logistické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Madeta Logistic, a.s.

Nabízíme služby autodopravy. Při každém vašem přání dbáme na rychlost. Jsme maximálně seriózní společností. S našimi zákazníky jednáme vždy s největší ochotou. S námi se můžete spolehnout na kvalitu. Zajistíme Vám kvalitní nákladní dopravu. Skladování je naší specializací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Regionálního muzea v Jílovém u Prahy

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Provozujeme knihovnu pro dospělé i děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Černošice

Poskytneme vám spolehlivé služby našeho státního úřadu. S ochotou vám pomůžeme s vyřízením vašich potřeb. Na naše úředníky se můžete v oblasti vyřizování žádostí spolehnout. Všem zákazníkům poskytujeme kvalitní poradenství. V rozmezí našich úředních hodin jsme připraveni vám s čímkoli pomoci. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. Zajišťujeme veřejný pořádek a jeho dodržování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Jílové u Prahy

Využijte služby našeho úřadu. S ochotou vám pomůžeme s vyřízením vašich potřeb. Poradenské služby vám jako našemu klientovi poskytujeme automaticky. Pomůžeme vám s vyřízením stížností. V nouzové situaci kontaktujte policii. Zabýváme se dodržováním veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku