Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

ZUŠ Libčice nad Vltavou

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. Od našich vyškolených zaměstnanců se můžete mnohému naučit. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cinema Palace

Příjemnou hotelovou restauraci provozujeme s láskou. Nabízíme rozličné nápoje. Jsme hotelová restaurace, která nabízí to nejlepší pivo. Milovníci vína u nás budou jistě spokojeni. Podáváme alkoholické nápoje. Podáváme nealkoholické nápoje. U nás se můžete těšit na širokou nabídku jídel mezinárodní kuchyně. Nabízíme příjemné posezení v baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Kopáček - Helitaxi

Neváhejte využít našich služeb v autodopravě. Bez znalosti našeho oboru bychom nebyli tak kvalitní a osvědčenou firmou. Naše firma je známá ochotou našich zaměstnanců neustále zlepšovat svou práci. Poskytujeme našim klientům seriozní služby. Splňujeme veškeré požadavky kladené na vysokou rychlost dopravy a přepravy. V oblasti ekonomických a rychlých řešení dopravy držíme prim v kvalitě. Poskytujeme i služby z oblasti silniční dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Černošice

Naší snahou bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné a přátelské prostředí. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem. Ušetřete peníze a knihy si choďte půjčovat k nám do knihovny. Poskytujeme mimo jiné i pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Davle

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. V rámci naší instituce můžete navštívit i knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Zvole

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. V rámci vzdělávání předáváme své bohaté znalosti. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Rádi Vám přiblížíme pestrý obsah naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Hostivice

Zajistíme vám kvalitní služby v příjemném prostředí. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. V naší knihovně najdete knížky i pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Horoměřice

Naše vzdělávací instituce poskytuje velmi příjemné prostředí i skvělou výuku. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Přijměte pozvání do naší krásné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Psáry

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Naším cílem je předávání znalostí. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Jesenice

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. V naší instituci pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Půjčte si knížku z naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku