Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie. Naší vědeckou specializací je genetika.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ifer - Ústav pro výzkum lesních ekosystémů, s.r.o.

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. V naší výzkumné instituci jsme velice pečliví. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Rádi Vám předáme své znalosti. Pracovníci naší základní školy se těší na Vaši návštěvu. Nabízíme prostory naší družiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště potravinářské Jílové u Prahy

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Přijďte do naší jídelny a pochutnejte si na skvělém jídle. U nás můžete dosáhnout vzdělání v oboru kuchař-číšník. Neváhejte se přihlásit na naší školu podnikání. Poskytneme vám dostatečné vzdělání k vedení vlastního podniku na ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště Optima - duo, spol. s r.o.

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Naši vyškolení zaměstnanci vám poskytnou kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AAG - DOVITA, s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti autodopravy. Jsme přepravní firma, která má v oblasti dopravy velké znalosti. Rádi pro vás zajistíme spolehlivé služby v oblasti autobusové dopravy. Nabídneme Vám zajištění služeb autobusové dopravy a přepravy. Naše společnost se zabývá také osobní přepravou. Jsme jedničkou na trhu v oblasti mezinárodní přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Barnatová - Spojbus

Firma, kterou provozujeme, se zabývá službami v oblasti autodopravy. Při každém vašem přání dbáme na rychlost. Naší doménou je všestranný silniční servis. S radostí Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti dopravy a přepravy. Především serioznost je mottem naší dopravy a přepravy. V oblasti dopravy a přepravy u nás najdete pouze kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Sojka,Autobusová doprava

Využijte naši autodopravu. Zaručujeme rychlost a nízké náklady. Jsme profíci v oblasti silniční dopravy. Jsme seriozní dopravci za nízké ceny. Naše kvalitní služby v oblasti dopravy jsou tu pro Vás. V oblasti dopravy a přepravy velmi dbáme na znalost našeho oboru. Specializujeme se i na osobní dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lumír Moucha-dopravce

Provozujeme autodopravu. Kvalita je základ pro všetrannost a dokonalost našich služeb. Poskytujeme služby s odbornou znalostí. Naprostá serióznost nám je vždy vlastní. Zázemí naší společnosti může nabídnout příjemné prostředí a ochotný personál. Naše rychlost je výjimečná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Černošice

Příjemné prostředí naleznete u nás. Rozšíříme vaše znalosti. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Představujeme uměleckou školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku