Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

Mateřské centrum Jinočany, o. s.

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Odpovídáme za serioznost. Jsme místem pro různá setkávání. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum Dolní Jirčany, o.s.

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Snaha o časté setkávání je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Montessori, o.s.

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Jednáme s ochotou. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Burianová - dětské a mateřské centrum Kačenka

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Aktivně se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linda Černá - mateřské centrum

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Limousine prague

Česká firma poskytující služby v oblasti autodopravy. Pro nás platí kvalita, bezpečnost a spolehlivost. Na naše znalosti je spolehnutí. Dáváme si především záležet na rychlosti. Profesionalita a serioznost provází nabídku všech námi poskytovaných služeb. Zajišťujeme osobní dopravu. Kvalitní mezinárodní kamionová doprava od naší společnosti je správná volba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hradní restaurace Dělová bašta

Naši spokojení hosté oceňují úsilí s jakým provozujeme náš bar. Náš bar nabízí posezení v příjemném prostředí. Hosté našeho baru oceňují přátelské prostředí i kvalitní obsluhu. Jsme barem, který podává ty nejlepší alkoholické nápoje. V našem baru nabízíme nepřeberné množství nealkoholických nápojů. Svojí polohou je naše restaurace ideálním cílem příjemné procházky. Příjemný večer s přáteli můžete strávit na naší zahrádce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREKS s.r.o.

U nás najdete vždy kvalitní služby z oblasti dopravy a přepravy, zejména pak z autodopravy. Naše krédo naší společnosti je hlavně rychlost. Můžete od nás očekávat seriózní jednání. Zákazníkům nabízíme naše znalosti a zkušenosti v oboru. Ochotný personál a kvalita poskytovaných služeb jsou naší prioritou. Na naši ochotu je spolehnutí. Pro naše zákazníky využívající naši silniční dopravu a přepravu jsme připravili výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Luhan

Poskytujeme komplexní služby v oblasti autodopravy. Ke každému požadavku našeho zákazníka přistupujeme seriózně. Na naši znalost se můžete spolehnout. Využijte naše kvalitní služby v oblasti dopravy a přepravy. Jsme profesionálem v oblasti dopravy a přepravy, garantujeme rychlost vyřízení zakázky a dodržování sjednaných termínů. Zajistíme pro vás taxi za skvělé ceny. Nabízíme vám spolehlivou kurýrní službu

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regus Plus, s.r.o.

S naší autodopravou budete spokojeni. Naše společnost poskytuje služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy, a díky jejich vysoké kvalitě a schopnému týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností je schopna uspokojit i velmi náročné zákazníky. Zajišťujeme silniční přepravu a dopravu. Při poskytování přepravních služeb je pro nás hlavní doménou serióznost a profesionální přístup. Vyznačujeme se nejen spolehlivostí, ale i ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku