Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

Auberge de Provence, s.r.o.

Nabídka francouzských, belgických a rustikálních pokrmů. Možnost pořádání společenských akcí. Možnost využití konferenčních místností pro 8 až 50 osob. K dispozici je zahrádka, parkoviště, dětský koutek a zvířecí farma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NATUR TRAVEL, s.r.o.

V naší pobočce cestovní kanceláře Vám ochotně poradí naši zaměstnanci. Vždy Vám rádi pomůžeme svými znalostmi v oblasti cestovních služeb. Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, pro vás zajistí špičkový servis a maximální komfort na cestách. Naši zákazníci potěšili své blízké naší bezstarostnou dovolenou. Spokojení zákazníci využili naší nabídky na kvalitní služby zaměřené na oblast cestovního ruchu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Vondráček-přeprava

Naše společnost se zabývá autodopravou. O rychlosti a kvalitě poskytovaných dopravních služeb svědčí spokojenost našich zákazníků. S našimi kvalitními dopravními službami budete spokojeni. Zaměřujeme se na nabídku kompletních služeb v oblasti silniční dopravy a přepravy. Naše společnost zastává stabilní pozici na trhu díky silnému týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností. Našim klientům můžeme nabídnout služby v oblasti nákladní přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autodoprava Brdička - Auta s hydraulickou rukou

Poskytujeme služby v oblasti autodopravy. Spolehněte se na profesionalitu a ochotu našich zaměstnanců. Garantujeme Vám nejlepší kvalitu dopravy či přepravy. Zajistěte si u nás služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Zajišťujeme nejlevnější vnitrostátní nákladní dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Štěchovice

Naše společnost, která poskytuje služby turistům, důsledně dbá na vysokou kvalitu služeb. S naším personálem můžete mluvit i německy. U nás se domluvíte bezpečně anglicky. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. Chcete-li zjistit turistické informace a mluvíte-li rusky, stavte se u nás a my vám pomůžeme. Náš personál hovoří výborně italsky. Domluvíme se výborně francouzsky. Na naše výlety nezapomenete. Přímo u nás můžete využít služby na ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Polcar-převoz zvířat

Nabízíme profesionální služby v oblasti autodopravy. Znalosti z oboru si stále doplňujeme. Jsme skvělá firma na silniční dopravu. Jsme vyhledávanou společností díky kvalitě našich služeb. S rychlostí naší přepravy budete velmi spokojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Hájovský

Na naše zkušenosti v autodopravě je spolehnutí. Naše společnost získala díky vysoké kvalitě služeb zaměřených na oblast dopravy a přepravy řadu spokojených zákazníků. Jsme společností, která se zaměřuje na silniční dopravu. Ochota je naše deviza. Naše motto zní - spolehlivě, seriózně a bezpečně. Jsme pro Vás tou správnou volbou, pokud potřebujete rychle přepravit osoby či zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota, Okresní myslivecký spolek - Praha-západ

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Oslovte nás i za účelem poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Elpis

Neváhejte si u nás požádat o sociální pomoc. Ručíme za serioznost. Poradíme Vám pokud Vám nebude něco ohledně naší činnosti jasné. Naše nezisková organizace nabízí pomoc v nouzi. Setkejte se s lidmi, kteří vás mohou obohatit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Hostivice - Odbor sociální

Dbáme, aby naše samospráva byla v souladu s potřebami obce a občanů. Využijte služeb našich ochotných zaměstnanců. K včasnému vyřízení vaší žádosti je nutné předložit všechny dokumenty. Kanceláře našeho úřadu jsou pro Vás otevřeny během úředních hodin. Řešením vaší obtížné situace jsou naše sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku