Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Praha-západ

 

Územní pracoviště v Rudné

V rámci naší strany nabízíme účast na politickém životě. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Součástí programu naší strany je otevřenost ke všem lidem. Při spolupráci s představiteli naší politické strany budete spokojeni s jejich ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libčice nad Vltavou - městský úřad

K dispozici je vám naše samospráva. Součástí našeho úřadu je i stavební úřad. Využijte u nás možnosti služeb Czech Point. Otevřeli jsme pro vás knihovnu. Zasvětíme vás do informací týkajících se sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Jílové u Prahy - Jílové u Prahy - městský úřad

Plníme funkce veřejné samosprávy. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti samosprávy. Pokud potřebujete stavět nebo upravit současnou stavbu, obraťte se pro povolení na stavební úřad. Využijte bohaté nabídky naší knihovny. Nabízíme vám vyřízení přidělení sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostivice - městský úřad

Naši úředníci samosprávy jsou připraveni poskytovat občanům kvalitní úkony veřejné správy. Staráme se o vyřizování konkrétních žádostí. Jako samospráva uznáváme pravidlo mít otevřeno během úředních hodin. Potřebujete-li vydat třeba stavební povolení, obraťte se na náš stavební úřad. Nabízíme služby knihovny. Rozhodování o sociálních dávkách náleží do naší kompetence.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobřichovice - městský úřad

V rámci samosprávy kontrolujeme a řídíme věci veřejné. V naší instituci si zakládáme na ochotě. Jako samospráva nezapomínáme na poradenství. Zajistíme otevření všech kanceláří úřadu během úředních hodin. Přihlaste svou stavbu na příslušném stavebním úřadě. Přijďte si k nám půjčit knihu z fondu naší knihovny. Úspěšné a spravedlivé vyplácení sociálních dávek místní samosprávou předpokládá znalost příslušných zákonů, předpisů a místních vyhlášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Davle - úřad městyse

Naše samospráva se zabývá veřejnými záležitostmi a hospodařením územního celku. Vyřídíme vaše žádosti. Jsme připraveni Vám nabídnout služby poradenství. Ochota pomoci každému klientovi je pro nás samozřejmá. Naše samospráva je otevřena během úředních hodin. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo na úřadě. Každý se může jednou ocitnout v tíživé životní situaci, proto tu jsou naše sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Archa - humanitární sdružení

Jsme institucí zaměřenou na humanitární pomoc. Svým klientům poskytujeme maximální serióznost. Všichni členové naší organizace Vám ochotně poradí i pomohou s Vaší situací. Naše instituce také pořádá různá setkávání. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. V rámci našich služeb zajišťujeme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

První společnost za práva koček

Využijte u nás sociální pomoci, nabízíme ji všem sociálním skupinám. Na ochotu u nás narazíte na každém kroku. Účast na různých setkávání vám může v mnohém pomoci. Navštěvujte naše kroužky. Organizujeme různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v.v.i.

Součástí našeho programu je nabídka členům účastnit se politického života. Jsme politická strana, která disponuje velkými znalostmi v legislativě. Zaručujeme se za ochotu členů naší politické strany. Jsme stranou, která umí srozumitelně popsat, jak dosáhne svých cílů. Snažíme se být otevření svým voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Jsme politická strana, která vám nabízí účast na politice. Naše strana je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Tvoříme takové cíle, aby byly pro všechny srozumitelné. Představitelé naší strany mají velké znalosti v politice. Jsme otevřeni novým politickým směrům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku