Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Vyškov

 

Okresní státní zastupitelství Vyškov

Náš státní úřad v rámci své působnosti vyřizuje podněty a žádosti, a současně se věnuje realizaci nejrůznějších projektů a vytyčených cílů. U nás je vždy otevřeno během úředních hodin. Náš státní úřad Vám rád poradí v různých oblastech. Přineste nám vaši žádost a my ji vyřídíme. Víme, že není nic nepříjemnějšího než protivný úředník, a proto jsou ti naši vždy milí a ochotní. Obraťte se na nás ohledně stíhání nebezpečných osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud ve Vyškově

Náš státní úřad v rámci své působnosti vyřizuje žádosti, podněty, podání i stížnosti od občanů i podnikatelské veřejnosti. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování státní správy. Vyřizování stížností všeho druhu je také naší pracovní náplní. Vyřizujeme žádosti, které jsou potřeba ke splnění úředních nařízení. U našeho státního úřadu můžete počítat s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Vyškov, Sochorova

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. Naše poradenství vás nezklame. Naše mateřská škola poskytuje kvalitní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámek Slavkov - Austerlitz

Jsme tím správným místem, pokud hledáte služby pro turisty. Jsme opravdoví znalci v oblasti služeb pro turisty. Vaše požadavky a služby pro turisty vždy ochotně vyřídíme. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximálně seriózní služby turistům. Využijte naše kvalitní služby turistům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barvínek

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Svou činnost praktikujeme seriozně. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. V našem svazu se sdružují hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Cupal - doprava

Disponujeme spolehlivou autodopravou. Ochotní zaměstnanci jsou naší skvělou vizitkou. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru dopravy. Naše přepravní služby charakterizuje kvalita, spolehlivost a profesionalita. S naší silniční dopravou a přepravou budete spokojeni. Naší prioritou je vstřícná komunikace a serióznost. V oblasti dopravy a přepravy vás zaujmeme nejen naší rychlostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Zetocha - odpady

I pro vás jsou připraveny služby naší autodopravy. V oblasti dopravy a přepravy klademe důraz také na rychlost. Potřebujete-li spolehlivou silniční dopravu a přepravu, kontaktujte naše zaměstnance. Provozujeme komplexní přepravní služby s důrazem na kvalitu. Nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. V našich službách se vždy setkáte s ochotou. Nabízíme vám pomoc s využitím našich znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čestmír Kusník - doprava

V oblasti dopravy a přepravy je naše společnost odborníkem na autodopravu. Garantujeme znalosti a osobní zkušenosti. Díky naší ochotě budete s využitím našich služeb velice spokojeni. Sjednejte si u nás dopravu či přepravu nejvyšší kvality. Silniční doprava je naším oborem. Naše firma se zabývá kontejnerovou dopravou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KEWOX, spol. s r.o.

Vyzkoušejte naše služby určené turistům. Vydejte se s námi jako opravdoví turisté do míst, která bezpečně známe. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Přesvědčte se o naší ochotě. S našimi službami budete maximálně spokojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škondra, s.r.o.

Hlavní činností naší společnosti je poskytovaní komplexních služeb turistům. Pomůžeme Vám při výběru toho nejlepšího výletu. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. Poskytujeme exkurze a prohlídky také italsky. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. U nás nebudete mít problém domluvit se anglicky. Náš personál umí plynule německy. Chystáte-li se na dovolenou, nezapomeňte si v naší směnárně vyměnit peníze.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku