Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Vyškov

 

Orel jednota Křenovice

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Těšíme se na Vás na našem táboře. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - jednota Rašovice

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Spolehněte se na naše cenné rady. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našich táborech dbáme na dodržování hygienických předpisů. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Vyškov

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Zveme Vás i na náš tábor. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Letonice

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vzducholoď

Provozování baru je pro nás skutečně jednoduché. Ochutnejte naše prvotřídní nápoje. Kvalitní bar není pouze o širokém sortimentu nápojů a příjemném prostředí. Přijďte si vychutnat skleničku dobrého pití do našeho příjemného prostředí. U nás se můžete občerstvit nápoji z našeho nápojového lístku. Jsme barem, který podává ty nejlepší alkoholické nápoje. V našem baru nabízíme nepřeberné množství nealkoholických nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Habrovanský zámek

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Využijte nabídky našich sociálních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blažinský, s.r.o.

Snadno Vám zajistíme i celní služby. Naše firma nabízí tu nejvyšší kvalitu v celních službách. U naší firmy se můžete spolehnout na rychlost při vyřizování služeb. Služby poradenství v oblasti celních služeb jsou Vám u nás k dispozici. Naším krédem v celních službách je serioznost a kvalita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VYDOS SERVIS, a.s.

Zařídíme pro Vás i celní služby. Přijďte k nám využít poradenství v oblasti celních služeb. Naše firma Vám vyřídí veškeré celní služby v co nejvyšší rychlosti. Naše firma nabízí tu nejvyšší kvalitu v celních službách. Snažíme se využít naše bohaté znalosti oboru. Při poskytování našich služeb je pro nás podstatná zejména serióznost. Využijte ochoty našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OK Střelka

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Vyškov

Náš státní úřad důsledně dbá na včasné vyřízení všech žádostí a podání. Vaše žádosti vyřizujeme ochotně a rychle. Jsme tu pro vás s úsměvem a ochotou. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům. Máme otevřeno během úředních hodin, při kterých vám budeme věnovat svůj čas. Pomůžeme vám s vyřízením stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku