Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Vyškov

 

Lékařská knihovna Nemocnice Vyškov

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Zaregistrujte se v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Mochomůrka - dětská kavárna s hracím centrem

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování kavárny. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. Dort od nás vás mile překvapí. Dětský koutek je vybavený různými hračkami. Chlebíčky připravujeme z vybraných surovin. Naše kavárna je zcela nekuřácká. Bezbariérová kavárna je vybavena pro setkání zdravých i hendikepovaných zákazníků. Jsme tím správným místem, pokud máte chuť na zákusek s kávou. V naší kavárně je možné platit stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Le Sucre

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. Náš dort je umělecké dílo. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Koktejly u nás oceňují naši hosté velmi často, přijďte ochutnat. Klidné prostředí nabízí naše zahrádka. Pohár plný ovoce doplňuje dojem z vaší návštěvy. Naše menu zpestřuje zákusek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Bučovice

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše žádosti. Na naše poradenství v oblasti státní správy se můžete spolehnout. Zabýváme se také vyřizováním žádostí. Na naše úředníky se můžete v oblasti vyřizování stížností spolehnout. Jednou z našich činností je také zajištění veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Muzea Vyškovska

Vzdělávycí program se nachází v našem institutu s příjemným prostředím. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. V budově naší vzdělávací instituce je možné využít i poradenství od našich zaměstnanců. Využijte možnosti navštívit naši vybavenou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Vyškov

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše žádosti. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování státní správy. Ochotně pro vás vyřídíme i jakékoli stížnosti. Zveme vás na návštěvu během otevíracích úředních hodin. Představitelé naší státní organizace jsou při jednání velice ochotní. Naše oddělení policie je tu pro Vás. Naše kriminální policie tu je pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazykové centrum Bučovice

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme své služby v oblasti překladů. Můžeme pro Vás zajistit tlumočení. Kromě odborného vzdělání poskytuje naše střední škola i všeobecné vzdělání. U nás si svůj seminář vybere opravdu každý. Posláním naší knihovny je získávat, zpracovávat a uchovávat literaturu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud Vyškov

Jsme součástí státního úřadu. Vaše žádosti vyřizujeme ochotně a rychle. Náš státní úřad disponuje velkou ochotou. Zaručujeme Vám poskytnutí kvalitního poradenství v oblasti státních úřadů. Při vyřizování stížností dodržujeme platné směrnice.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PIZZA CROCCANTE

Provozujeme jídelnu s širokou škálou kvalitních pokrmů. Menu v naší jídelně je sestaveno z teplých i studených jídel. Kvalita stravovacích služeb je v naší firmě zásadou. Poskytujeme také možnost rozvozu pokrmů. Pro hladové studenty připravujeme chutná jídla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální MŠ Sochorova, Vyškov

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Zaměřili jsme se na osobnost dítěte a respektování jeho potřeb. Můžete také využít naší jídelnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku