Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Vyškov

 

MÚ Rousínov - Odbor hospodářsko-správní

Náš úřad se zabývá samosprávou. V úředních hodinách můžete využít naši samosprávu. Náš úřad poskytuje poradenství. Ochotu pomoci Vám rádi slíbíme. Naši zaměstnanci se v rámci své činnosti zabývají vyřizováním vašich žádostí. Pomůžeme vám vybrat možnosti výhodných sociálních dávek pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plumlov - městský úřad

Naše instituce zajišťuje samosprávu. Rádi se s Vámi setkáme, máme otevřeno během úředních hodin. Představitelé našeho úřadu jsou při jednání velice ochotní. Využijte kvalitní a spolehlivé poradenství od naší samosprávy. Naší náplní je rychlé vyřizování Vašich žádostí. Nabízíme poradenství v oblasti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kobeřice u Brna

Pomůžeme Vám obohatit Váš duchovní život. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Jsme církev, která pomáhá lidem v nouzi. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Organizujeme duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dobročkovice

Náš duchovní život je velice plnohodnotný. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. U nás naleznete prostory pro duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bučovice - městský úřad

Jsme strana, na jejíž hospodaření v rámci samosprávy se můžete spolehnout. Náš úřad vyřídí vaše žádosti. Úřad je otevřen po-pá během stanovených úředních hodin. Zaručujeme se za ochotu zaměstnanců našeho úřadu. Neváhejte vyzkoušet služby poskytované Czech Pointem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Rousínov - Odbor vnitřních věcí

Jsme strana, která se zasazuje o lepší fungování samosprávy. Naši úředníci jsou vyškolení také pro poradenství. Pomůžeme vám rychle vyřídit vaši žádost. Vedeme matriční agendu. Zaměstnanci oddělení evidence obyvatel jsou velice spolehliví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář Kontakt Moravia

V nabídce je mnoho cenově nejvýhodnějších last minute zájezdů. Školní zájezd nebo výlet od nás bude nezapomenutelný. Přinášíme vám lákavou nabídku víkendových pobytů pro každého. Pobytové i další zájezdy nabízíme za výhodné ceny. Vytvořili jsme pro vás nabídku zajímavých poznávacích zájezdů do nejrůznějších destinací. Nabízíme last minute zájezdy za zajímavé ceny. Na našich stránkách si můžete objednat i zájezdy do lázní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů ČMS Plumlov

Naše zdravotní instituce se věnuje zejména ochraně zdraví. V naší instituci se vás ujmou vyškolení zaměstnanci. Při vykonávání naší činnosti vycházíme z hluboké znalosti oboru. Serioznost a individuální přístup tvoří základ naší práce v oblasti zdravotnických služeb. Jsme společnost, která se zaměřuje na poskytování poradenství. K řešení všech problémů přistupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Zaměřujeme se na kontrolu dodržování norem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Brunclík

Věnujeme se také službám v oblasti autodopravy. Využijte u nás možnost dopravy či přepravy nejvyšší kvality. Poptejte u nás silniční přepravu. Naše znalosti jsou vám k dispozici. S naším ochotným přístupem budete nad míru spokojeni. Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti kontejnerové dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou. Pro vaše hodiny tu jsou vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku