Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Vyškov

 

AutoEuroCar, spol. s r.o.

Rádi Vám poskytneme i služby v oblasti autodopravy. Ochota je službou, která je u nás vždy na prvním místě. Specializujeme se na kvalitní dopravu. Naší snahu zakládáme na rychlosti, profesionalitě a kvalitě poskytovaných služeb. Silniční doprava je zásadním doplněním naší hlavní činnosti. Nabízíme vám naše znalosti a praxi. Vysoká kvalita služeb naší společnosti je doplněna seriozností a spolehlivostí našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Vrána

Jsme specialisty v oblasti autodopravy. Zajišťujeme seriozní dopravu a přepravu. Znalost přepravního trhu je nezbytnou součástí našich služeb. Nabízíme svým zákazníkům kvalitní služby v oboru silniční dopravy. Naši přepravci jsou ochotní a spolehliví. Výhodné ceny a kvalitní služby naší společnosti. Odtahové služby jsou další z našich činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel IVANKA Motorest

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. K nápojům vám rádi nabídneme i občerstvení. Naše čajovna si dává záležet na tom, abyste si čaj vychutnali v příjemném prostředí. Jsme čajovna, kde si můžete v klidu vychutnat svůj nápoj. Jsme čajovna, která vaří čaj jen z kvalitních lístků. Jsme čajovna, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného čaje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZKO Křenovice

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Kotolan

V oblasti dopravy a přepravy jsme specialisté, autodoprava s námi je radost. Poskytování služeb spojených se silniční dopravou a přepravou je jednou z našich dalších činností. V dopravě a přepravě jsme známí kvalitou našich služeb. Naprosto seriózní jednání je naší zásadou. Naše taxi služba Vás zaveze kamkoliv. Nabízíme nonstop taxi službu ve Vašem okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veřejně správní akademie - vyšší odborná škola, s.r.o.

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Hamerský - autobusová doprava

Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti autodopravy. Naše motto zní - spolehlivě, seriózně a bezpečně. V oblasti dopravy a přepravy se zaměřujeme v první řadě na znalost. Také silniční doprava a přeprava je součástí naší nabídky. Zabýváme se přepravou osob na zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Chalupa - autobusová doprava

Naší hlavní činností je autodoprava s maximálním přizpůsobením požadavkům klienta. Jsme hrdí na nadstandardní kvalitu svých přepravních služeb. Sjednejte si u nás také služby v oblasti autobusové dopravy. Nabídneme Vám zajištění služeb autobusové dopravy a přepravy. Nechte se na svůj zájezd přepravit naši firmou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Vyškov

Náš státní úřad je tu pro Vás. Vyřizujeme všechny podněty občanů, včetně stížností. Jsme státní úřad, na který se můžete obrátit v oblasti poradenství. Na ochotu našich úředníků se můžete spolehnout. Podívejte se na úřední hodiny, během kterých jsou otevřena naše pracoviště. Pro občany provádíme vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Bučovice

Náš státní úřad se zaměřuje na služby občanům. Využijte ochoty pracovníků našeho úřadu. Přijďte k nám také využít služeb odborného poradenství. Pracujeme na vyřízení vašich žádostí. Můžete u nás nahlásit jakékoli stížnosti, rádi je pro vás vyřídíme. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku