Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Vyškov

 

Motorest Pohoda

Zaměřujeme se na nabídku jídel té nejlepší kvality. V našem příjemném motorestu si můžete dát i chutné občerstvení. U nás si můžete zahrát i šipky. V naší nabídce je také bohatý raut. Máme salonek pro všechny druhy oslav. Vychutnejte si jídlo s naším skvělým vínem. Máme pro vás připraveno několik druhů piva. Náš salonek je vhodný pro různé účely. V naší restauraci můžete platit také stravenkami. Wifi je přístupná pro všechny naše hosty. V naši restauraci se dobře nají každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Lekl - občerstvení

S naší bohatou nabídkou jídel budete spokojeni. V našem motorestu se můžete občerstvit osvěžujícími nápoji. V našich službách se zaměřujeme na zdvořilost a ochotu. Vyzkoušejte všechny nealkoholické nápoje. V naší nabídce jistě naleznete svůj oblíbený alkohol.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest u Vlka

Nabídka jídel našeho motorestu je každý den připravena pro všechny návštěvníky. V naší restauraci vám nabídneme skvělé jídlo. Pochutnejte si na svém oblíbeném jídle v našich nekuřáckých prostorech. Využijte v našem motorestu možnost platby stravenkami. V naší restauraci se smí kouřit. Dejte si v našem baru něco dobrého na zub. Jedním z našich lákadel jsou nástěnné šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Poskytujeme speciální poradenství. Zaručujeme, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vyškov

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Serioznost je pro nás důležitá. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Otevřeli jsme pro vás také bohatou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie Bučovice

Zabýváme se provozováním jídelny s profesionální obsluhou. Provozujeme jídelnu s nabídkou tradičních českých i mezinárodních jídel. Naše firma dbá na přípravu výživově vyváženého a chutného jídla. U nás vaříme zásadně z čerstvých surovin. Podmínkou naší firmy je nabídka pouze kvalitních služeb v oblasti jídelního stravování. Přijďte si k nám dát z našeho menu výtečný oběd. Naše jídelna poskytuje své služby i pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ, ZŠ a Praktická škola Vyškov, sídliště Osvobození

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Za serioznost si ručíme. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Naše mateřská škola přináší pestrou nabídku aktivit. Vy i vaše děti ocení služby naší jídelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jana Minxová

Můžete si vybrat z našich zákonem pojištěných služeb. Využijte našich služeb, které mají vysokou kvalitu. Jsme společnost zaměřená na cestovní zájezdy, která se zaručí za ochotu svých prodejců. Naše firma si zakládá na své znalosti oboru. Mezi naše priority patří bezstarostná dovolená našich klientů. Serióznost služeb je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kusník

Zajišťujeme autodopravu nejen pro přepravu zboží, ale také pro přepravu osob. Zajistíme profesionální dopravu vašeho zboží včetně ochotného přístupu našeho řidiče. Nabízíme dopravu a přepravu nejrychlejší cestou. Na silniční dopravu a přepravu jsme profesionálové. Naše firma se zabývá kontejnerovou dopravou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, místní organizace

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Těšíme se na společné setkávání. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku