Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Vyškov

 

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Vyškov

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Naší prioritou je vzdělávání dětí. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Karla Dvořáčka

Naší snahou bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné a přátelské prostředí. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Základem našeho úspěchu je serioznost. Naše bohatě vybavená knihovna je připravena Vám poskytnout svou nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL DUKLA

Příjemnou hotelovou restauraci provozujeme s láskou. U nás si přijdou na své také milovníci piva. Přijďte k nám posedět do vinárny. Náš příjemný salonek je pro vás také připraven. Zajistíme Vám také kvalitní ubytování. Přijďte si posedět do restaurace našeho hotelu. Vynikající nápoje si můžete objednat v našem baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace hotelu G

Spolehněte se na nás v oblasti provozování hotelové restaurace. Pečlivě pro vás vybíráme jídla do našeho jídelníčku. U nás najdete příjemné prostředí nejen pro posezení či oslavy. Nejdůležitější je pro nás příjemné prostředí a ochota personálu. Velkou výhodou naší hotelové restaurace je vlastní wellness. Doporučujeme návštěvu baru. Velkou výhodou naší hotelové restaurace je vlastní fitness. Plavání v našem bazénu jistě využijí nejen rodiny s dětmi. Můžete se ubytovat v jednom z útulných pokojů. Vyzkoušejte restauraci u našeho penzionu. Náš hotel provozuje i restauraci pro své hosty. Ochutnejte kávu z naší hotelové kavárny. Zajistíme Vám potřebné ubytování. V létě se vám u nás na zahrádce bude líbit! Jsme zařízeni na pořádání společenských akcí. Máme pestrou nabídku nealkoholických nápojů. Naši nabídku alkoholických nápojů jistě přivítáte. Přijďte k nám ochutnat naše vyhlášené grilované dobroty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Hojně se věnujeme pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIGRESSA, s.r.o.

Konečně spolehlivá autodoprava. Disponujeme dlouholetou znalostí. Naše silniční doprava v rámci EU může být zajišťována nárazově i pravidelně. Zajistíme Vám kvalitní autobusovou dopravu. Poskytujeme služby v osobní dopravě. Starosti s mezinárodní dopravou naložte na naše bedra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Serióznost je vždy prioritou naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vít Mikeska - cestovní kancelář

Pomůžeme Vám díky našim znalostem v oblasti cestovních služeb. Zajistíme Vám kvalitní cestovní služby. Naše cestovní společnost Vám zařídí bezstarostnou dovolenou. Serióznost služeb nám je vždy vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Donak, spol. s r.o.

Jsme firma, která se specializuje na autodopravu. Vaše požadavky vyřídíme opravdu rychle. Jsme seriozními partnery. Využijte naši kvalitní dopravu. Nabízíme levnou silniční dopravu a přepravu. Věnujeme se přepravě a zajišťujeme ji s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Máčal - Motorest Panorama

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. V našem motorestu se můžete i ubytovat. Náš motorest Vám zajistí místo na parkování. Náš motorest Vám uspořádá skvělou oslavu. Můžete si vybrat z několika variant rautu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku