Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Vyškov

 

Kolokoč - občanské sdružení pro děti a mládež

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov - domov mládeže

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Vyškov

Náš státní úřad v rámci své působnosti vyřizuje žádosti, podněty, podání i stížnosti od občanů i podnikatelské veřejnosti. Specializujeme se na vyřizování stížností od občanů. Zaměřujeme se na poradenství. Ochotní pracovníci našeho úřadu se vás rádi ujmou při řešení vaší záležitosti. U nás můžete očekávat úspěšné vyřizování vašich žádostí. Vyhovíme vám nejlépe v době, kdy máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Slavkov u Brna

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše žádosti. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytnou poradenství ohledně státní správy. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou. Vyřídíme vaši žádost bez zbytečného čekání. Na naše úředníky se můžete v oblasti vyřizování stížností spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kučeráček

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte k nám na kuželky. Jsme sportovní spolek se zaměřením na judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Radost

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Drnovice

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Poskytneme vám také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Ententyky, o. s.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modrá čajovna

Zavítejte do naší prodejny čajů. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. Nabízíme příjemné prostředí naší čajovny. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji speciálních čajů. U nás vám nabídneme velmi kvalitní čaje i další nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů a příznivců moravského teplokrevníka, o.s.

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Naše sdružení pořádá výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku