Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Šumperk

 

Pro-Bio RC Jeseníky

Sociální pomoc poskytují v našem zařízení kvalifikovaní odborníci. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi. Pomáháme v nouzi. Naše organizace se vyznačuje velkou ochotou při jednání s klienty. Rádi Vám poradíme, aby pro Vás bylo vše srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Metoděj- Katolická charita a misie

V naší církevní instituci naleznete útěchu v podobě bohatého duchovního života. Pořádáme duchovní akce i pro děti. Na našich koncertech rádi přivítáme i nové příznivce. U nás máte šanci podívat se také na zajímavou výstavu. Přinášíme možnost na shlédnutí poutavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Šumperk - Katolická charita a misie

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Jsme tím správným místem, pokud hledáte duchovní vyrovnanost. Zavítejte také na naši farnost. Vymýšlíme různé projekty spojené s charitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o.s. Okresní organizace Šumperk

Zprostředkujeme sociální pomoc v tuzemsku i v zahraničí. Nabízíme poradenství v oblasti Vašeho života. Spolehněte se, že vám v nouzi poskytneme pomoc. Pomáháme na organizovaných setkáních. Dobrovolníci naší organizace jsou velice ochotní. Věnujte svůj čas třeba našim zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola, ZŠ a MŠ Šumperk, Hanácká - Internát

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. V naší instituci se věnujeme předávání ověřených znalostí. Kdo přijde do naší jídelny, bude spokojený.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola, ZŠ a MŠ Šumperk, Hanácká

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Z naší střední školy mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu. Rádi Vám také zařídíme možnost ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a SŠ Pomněnka, o.p.s.

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Zaručíme se za kvalitu a spolehlivost našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace pod Javorem

Provoz restaurace a bowlingu s teplou a studenou kuchyni či alkoholickými a nealkoholickými nápoji. K dispozici je wi-fi připojení, nekuřácký prostor, salónek a zahrádka. V našem jídelním a nápojovém lístku naleznete pizzy, steaky, smažené sýry, cibulové kroužky, americké brambory a další.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RES-SEF, o. s.

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Organizují se u nás společná setkávání. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ - Sdružení chovatelů a přátel koní Stáj Tingar Sobotín- Chovatelský spolek a sdružení

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku