Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Šumperk

 

Chata Brněnka

Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na autodopravu. Kvalitou našich služeb se řadíme k nejlepším přepravcům. Nabízíme vám pomoc s využitím našich znalostí. S naší společností Vás přepravíme opravdu rychle. Služby v oblasti dopravy a přepravy provádíme s ochotou. Zaměřujeme se na odvoz cestujících až k ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JONAS PARK Ostružná

Naše společnost působí v oblasti autodopravy. Naši řidiči vám mohou nabídnout své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Serióznost a flexibilita práce našich zaměstnanců je zaručena. Do naší nabídky patří silniční doprava a přeprava. Náš přístup vystihuje maximální míra ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lyžařský areál SKI PETŘÍKOV

Naše společnost se věnuje provozování autodopravy. Naším cílem je rychlost. Serióznost naší firmy je ověřena mnohými spokojenými klienty. Provozujeme komplexní přepravní služby s důrazem na kvalitu. Vážíme si každého zákazníka, proto je pro nás ochota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

K3 SPORT, s.r.o.

Naše autodoprava je zárukou kvality a spokojenosti klientů. Profesionalita a serioznost provází nabídku všech námi poskytovaných služeb. Znalost oboru je pro nás důležitá. Poskytneme služby v oblasti nákladní silniční autodopravy. Překvapí vás rychlost naší autodopravy. Naše společnost nabízí služby spojené s dopravou a přepravou v nadstandardní kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Krejčí

Naše firma zajišťuje autodopravu. Zakládáme si na serióznosti a důvěře klientů. Také rychlost je pro nás důležitá. Nabízíme silniční přepravu za výhodné ceny. Dostupné a kvalitní služby dopravy a přepravy pro každého. Jsme ověřeným přepravcem, co se týká ochoty při jednání s klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar & restaurant Dublin

Provozujeme hostinec s širokou nabídkou mnoha kvalitních produktů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku jídel. V našem podniku s širokým sortimentem nápojů můžete strávit pohodový večer s přáteli. Garantujeme Vám nejlepší kvalitu našich služeb. Připravíme Vám vynikající vína dle Vašich požadavků. Ochota našeho personálu je pro nás samozřejmá. S návštěvou naší restaurace budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Šumperk- S rozšířenou výukou

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Zabýváme se nejen poradenstvím. Každý rodič ocení služby naši základní školy. Do naší družiny můžete po škole umístit vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Grand***

Ochotu hledejte u každého našeho zaměstnance. Na zaměstnance naší pobočky a jejich znalosti nabízených služeb klade naše společnost vysoké nároky. Naše cestovní kancelář poskytuje vysoce kvalitní služby. Serioznost je pro nás alfou a omegou. Zaručíme se Vám za bezstarostnou dovolenou. Jsme samozřejmě pojištěni dle zákona.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní zámek Velké Losiny

Znalost cestování je naprostou samozřejmostí. Naše cestovní kancelář, která nabízí kompletní služby v oblasti cestovního ruchu, je pojištěna dle zákona. Věnujeme zvláštní péči kvalitě našich služeb. S naší cestovní kanceláří se v létě podíváte do celého světa a užijete si bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Relax centrum a penzion Andělka

S námi si užijete bezstarostnou dovolenou. U nás se můžete spolehnout na maximální serioznost. V nabídce cestovní kanceláře jsou atraktivní víkendové pobyty. Zvolte si ten nejvhodnější sportovní pobyt. Přinášíme Vám i výhodnou nabídku cyklistických pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku