Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Šumperk

 

ZŠ a MŠ při lázních, Velké Losiny

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Naši základní školu si vaše děti zamilují.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení a mateřská škola logopedická Schola Viva, o.p.s.

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Podporujeme rozvoj znalostí. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Prostory naší jídelny jsou v souladu s platnými hygienickými předpisy. Naše družina představuje oblíbené místo mnoha dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ při lázních, Bludov

Náš institut se může pyšnit příjemným prostředím. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci, zkušenosti a ochotu personálu. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči vám a vašim požadavkům. Naší doménou je kvalitní poradenství. Prohlédněte si, co nabízí naše základní škola.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Rudolf Hanák

Naše společnost, která provozuje restaurační služby, má vysoké nároky na kvalitu podávaných nápojů i jídel připravených v naší kuchyni. V našem příjemném prostředí se budete cítit skvěle. Naše pokrmy jsou připravovány vždy z čerstvých surovin. Svou ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám zaručujeme. Naše zahrádka je pro vás připravena. Součástí naší restaurace je i kavárna. Provozujeme cukrárnu s pestrou nabídkou sladkostí a cukrovinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní a střední škola

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. S radostí se s vámi podělíme o své bohaté znalosti. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské centrum Pavučinka Šumperk

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trix Ocs, s.r.o.

Zaručíme se Vám za bezstarostnou dovolenou. Naše společnost, poskytující cestovní služby a pohostinství, je pojištěna dle zákona. Našim zákazníkům poskytujeme nejlepší kvalitu cestovních služeb. Své služby v oblasti prodeje cestovních zájezdů poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Garantujeme Vám serióznost služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Pospíšil - Motorest Ostružná

Nabízíme bohatý jídelníček. S naši nabídkou občerstvení budete spokojeni. Kvalita všech služeb je pro nás velmi důležitá. Za ochotu našich zaměstnanců ručíme. V našem motorestu si nápoj vyberete i vy. V našem motorestu se můžete i ubytovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wejmex, spol. s r.o.

Jsme jedničkou na trhu v prodeji rychlého občerstvení. Zastavte se ochutnat naše kvalitní občerstvení. Naše rychlé občerstvení je jedničkou na trhu v oblasti prodeje nápojů. Nabízíme jídla připravená z chutných a čerstvých surovin. Ochotné jednání k nám láká zákazníky. Přijďte si vybrat a ochutnat vynikající jídla, která jsem pro vás připravili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bufet Astra

V našem rychlém občerstvení si pochutnáte na pestré nabídce jídel. Ochutnejte naše výborné a kvalitní občerstvení. V našem rychlém občerstvení máme pro Vás i různé nápoje. Poseďte si u nás v příjemném prostředí. Při přípravě našich jídel používáme čerstvé suroviny. Ochutnejte jídla z našeho bufetu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku