Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Šumperk

 

Luděk Janků - Meris

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pro chov skotu, s.r.o.- Zkušební a výzkumní ústav

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Šumperk

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Naši činnost tvoří také poradenství. Získejte naše seriózní služby. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Naší hlavní činností je vzdělávání dětí. Vzdělávání je v našem spolku kladeno velmi vysoko.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Ruda nad Moravou

Při vašem vzdělávání vám zaručujeme příjemné prostředí. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Pokud rádi čtete, v naší knihovně se vám dostanou do ruky nové knihy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Štíty

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Ušetřete peníze a knihy si choďte půjčovat k nám do knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AD SEVEN, s.r.o.

Autodoprava, kterou zajišťujeme, je spolehlivá. Naše společnost garantuje včasnost a rychlost dodání. Zajistíme pro Vás silniční dopravu za bezkonkurenčních podmínek. Zabýváme se transportem a seriózní dopravou. Využijte služby naší nákladní dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Matěj- Zájezdoví a najímaní dopravci

Provozujeme kvalitní autodopravu. Poskytujeme servis v oblasti dopravy a to vždy bezpečně a rychle. Snažíme se získávat neustále další znalosti a zkušenosti. Naprosto seriózní jednání je pro nás zásadní vlastností. Naše služby v cestovním ruchu se zaměřují na silniční dopravu a přepravu. Nabízíme bezkonkurenční mezinárodní dopravu a přepravu. Vyzkoušejte sami naše služby v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amco

Máme cenné zkušenosti v oblasti provozování hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace nabízí velice kvalitní služby. Využijte v naší hotelové restauraci možnost platby kartou. Náš hotel provozuje i restauraci pro své hosty. Zajistíme vám také kvalitní ubytování v pěkném pokoji. Milovníci fitness budou v našem hotelu velmi spokojeni. Návštěvníci našeho hotelu mohou vyzkoušet i náš bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Přistupujeme k vám ochotně. Specializujeme se na pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku