Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Šumperk

 

České dráhy a.s.

Autodopravu poskytuje přímo naše firma. Vaše požadavky vyřídíme opravdu rychle. Klademe důraz na ochotné a reprezentativní vystupování našich řidičů. Zákazníci si oblíbili naše služby silniční dopravy a přepravy a využívají je pravidelně. Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti nákladní dopravy. Zajišťujeme služby v rámci osobní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České dráhy a.s.

Využijte autodopravu naší firmy. Vedení naší společnosti klade vysoké požadavky na serióznost a spolehlivost našeho profesionálního týmu zaměstnanců. Jsme profesionálové v oblasti silniční přepravy. Nabyté znalosti a zkušenosti předáváme dál. V popředí naší nabídky je vždy neobvykle rychlé jednání. Zajišťujeme kvalitní přepravní služby. Ochota a flexibilita je naším cílem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pontis Šumperk, o.p.s.

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Poskytujeme pečovatelskou službu. Rádi přivítáme nové tváře v našem denním stacionáři. Nabízíme spolehlivé sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ječmínek, o.p.s.

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský Klíč Šumperk, o.p.s.

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Naše organizace poskytuje sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OMEGA PLUS, spol. s r.o.

Na požádání Vám zajistíme celní služby. Jsme připraveni Vám nabídnout poradenství v oblasti celních služeb. Nabízíme seriozní jednání v oblasti celních služeb. Nabízíme Vám celní služby rychle a kvalitně. Disponujeme prostory pro skladování. Mezi naše činnosti patří také možnost zajištění kamionové přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGRITEC, výzkum, šlechtění a služby, s.r.o.

Naší náplní je vědecká a výzkumná činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Jsme institucí se zaměřením na biochemii. Zabýváme se studiem chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Sojka - Společnost pro obnovu jesenické krajiny

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veteran Green

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český elektro svaz o.s.

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku