Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Šumperk

 

MÚ Mohelnice - Odbor sociálních věcí

Zajišťujeme výkon samosprávy. Naši zaměstnanci se zabývají vyřizováním žádostí občanů. Zaručujeme se za ochotu zaměstnanců našeho úřadu. Když se obrátíte na náš úřad, rádi Vám poradíme v různých oblastech samosprávy. Zjistíme Vám, kdy mají jednotlivé orgány otevřeno během úředních hodin. Řešením vaší obtížné situace jsou naše sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Olomoucký kraj - Oddělení veterinární hygieny Šumperk

S naší stranou můžete využít nabídky účastnit se politického života. Vedení strany si vám dovoluje předložit srozumitelné cíle našeho politického působení. Deklarujeme ochotu spolupracovat se stranami podobného názorového spektra. Svůj program tvoříme na základě svých předešlých znalostí. Větší otevřenost k ostatním politickým stranám nám vytváří lepší podmínky pro budoucí spolupráci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky, Krajská organizace Olomouckého kraje, o.s.

Naše společnost se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Naše instituce organizuje pravidelná setkávání. Rádi vám u nás vše ochotně vysvětlíme. S každým problémem se můžete obrátit na naše pracovníky, rádi vám poradí. V naší instituci se setkáte vždy se seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Zábřeh - Centrum Oáza

Jsme nezisková organizace zajišťující humanitární pomoc. Neváhejte nás požádat o pomoc v nouzi. U nás se dočkáte potřebné serióznosti. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Naši dobrovolníci jsou stále ochotni se učit novým věcem. Naše instituce organizuje pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Zábřeh - Okýnko

U nás nabídneme sociální pomoc všem potřebným, patříte-li mezi ně, přijďte se o tom přesvědčit. Váš problém rychle a ochotně vyřešíme. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Během naší činnosti se setkáváme s velkým zájmem našich spoluobčanů podílet se na pomoci postiženým lidem. Jsme opravdu spolehlivá a seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Zábřeh - Domovinka

Rádi Vám zajistíme sociální pomoc. Můžeme vám nabídnou službu pomoci v nouzi. Seriózně přistupujeme k problematice chudoby postižených zemí. Chtěli bychom vytvořit prostor k setkávání lidí dobré vůle. Snažíme se převést ochotu lidí pomáhat tam, kde je to potřeba. Každý senior si pobyt u nás užije.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko v Sobotíně

U nás najdete naplnění Vašeho duchovního života. Máme zodpovědný přístup při hledání cesty k bohu. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout. Pořádáme společná setkávání. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LIOD Travel - Ing. Libor Weiser

Jsme cestovní kancelář, na jejíž ochotu se můžete spolehnout. Jsme pojištěni dle zákona na poskytované cestovní služby. Samozřejmostí je serióznost z naší strany. Zprostředkujeme zájezd a výlet pro vaši školu. Naše víkendové pobyty vám dovolí na pár okamžiků zapomenout na rutinu všedních dnů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CREDO TRANSPORT s.r.o.

Zaručíme se Vám za vysoký standard naší autodopravy. Naše cestovní služby jsou vždy seriozní. Zajistíme silniční přepravu bez zbytečných průtahů. V oblasti dopravy a přepravy je ochota pro naši firmu nepostradatelná. Nabízíme své služby v oblasti skladování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště a Praktická škola Mohelnice

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku