Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Šumperk

 

Informační centrum Dlouhé Stráně a areálu Kouty

Nabízíme vám kvalitu poskytovaných služeb v sektoru cestovních kanceláří. Máme sjednanou smlouvu o pojištění proti úpadku dle zákona. Bezstarostná dovolená pro vás dva i pro celou rodinu. U nás si vyberete z bohaté nabídky zájezdů. Ochota učit se novým věcem není našim zaměstnancům cizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká plemenářská inspekce

V případě potřeby využití hospodářských služeb se můžete obrátit na naše sdružení členů hospodářské instituce. Naše instituce vám garantuje serioznost. Můžete se u nás setkat vždy jen s kvalitní prací. V naší instituci jednáme s každým s ochotou. Můžete také využít služeb našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Mohelnice - Odbor školství a kultury

Zajišťujeme řízení samosprávy. Pro veškerou veřejnost máme otevřeno během úředních hodin. Neváhejte využít i možnosti poradenství. Se všemi klienty jednáme ochotně. Zabýváme se rovněž vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní skupina Českého červného kříže Šumperk 7 - Humanitární organizace

Nabízíme záchrannou sociální síť formou sociální pomoci. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Vaše účast na našem setkání Vám může pomoci. Máme pro vás připraveny kvalitní služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český červený kříž, oblastní spolek ČČK- Humanitární organizace

Naše organizace se zabývá poskytováním humanitární pomoci. Chceme pomoci všem, kteří se ocitli v nouzi. Každý problém se snažíme ochotně vyřešit. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Mládež se ráda přijde pobavit do naší instituce. Navštěvujte naše kroužky. Připravujeme různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Lošticích - Církev československá husitská

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Nabízíme vám možnost setkávání. Rádi vám pomůžeme s vaší duchovní vyrovnaností. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme. Naše farnost vás zve na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Hosticích

S námi budete mít bohatý duchovní život. S námi dosáhnete potřebné pomoci v nouzi velice snadno. Rádi Vás zveme ke společným setkáváním. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Využijte nabídku našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Zábřehu na Moravě - Církev československá husitská

U nás najdete naplnění Vašeho duchovního života. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu. Neodmítneme vám pomoc v nouzi. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trango - Dům na půl cesty, středisko Diakonie a misie Církve československé husitské

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Naše církevní instituce nabízí i možnost ubytování. Snažíme se uplatnit v oblasti charity. Členové naší církve mohou navštívit i naše koncerty. Přinášíme možnost na shlédnutí poutavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Dubicku u Zábřeha

V naší církevní instituci vám nabídneme různé formy duchovního života. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. S naší církví najde cestu k bohu každý. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Naše instituce věnuje čas na vytváření duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku