Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Šumperk

 

SŠ, ZŠ a MŠ Šumperk

Zajistíme vám kvalitní služby v příjemném prostředí. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Rodiče jsou spokojeni s přístupem naší mateřské školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální školy pro žáky s více vadami Mohelnice- Speciální

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Každý náš vyučující ovládá patřičné znalosti nutné k výuce svého předmětu. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Ochota našich vyučujících je zaručena. Naše mateřská škola je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Hanušovice

U naší instituce můžete využít vzdělávání v příjemném prostředí. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce klade velký důraz na znalosti, zkušenosti a odbornost zaměstnanců, neboť naším cílem je zajistit vysokou úroveň vzdělání. I vy oceníte přístup naší mateřské školy. Vyberte si z nabídky naší jídelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Honza Nor, s.r.o.

Využijte našich cestovních služeb nejvyšší kvality. Školní zájezdy a výlety vybereme na míru právě pro vás. V nabídce naší cestovní kanceláře máte na výběr z mnoha víkendových pobytů. Přinášíme také možnost rybářských pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Polášek - sportovní zájezdy

Máme velké znalosti o zemích, v nichž působíme. Prodáváme zájezdy od cestovních kanceláří, které jsou dle zákona pojištěné proti úpadku. Know-how naší společnosti je spokojený zákazník s ochotou zaměstnanců a službami v prvotřídní kvalitě. Ověřte si naši serioznost na vlastní kůži. Využijte naše služby a zažijete bezstarostnou dovolenou. Můžeme pro Vás zajistit nejvyšší kvalitu cestovních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podniky města Šumperka, a.s.

Náš státní úřad důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování zaměstnanců. Přineste nám vaši žádost a my ji vyřídíme. Zajistíme postup a vyřízení stížností. Všem občanům nabízíme možnost poradenství. Naše státní organizace otevírá během úředních hodin. Ochotně vám pomůžeme s řešením vašich záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Zatloukal- Kontejnerová doprava

Autodoprava je naší doménou. Máme dlouhodobé znalosti a zkušenosti. Management naší společnosti klade velký důraz na vysokou jakost poskytovaných služeb z oblasti dopravy a přepravy. Při poskytování přepravních služeb je pro nás hlavní doménou serióznost a profesionální přístup. Naším krédem je slušnost, ochota a příjemné vystupování. V rámci našich služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy nabízíme příjemné ceny a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce Šumperk

Neváhejte kontaktovat náš státní úřad ohledně Vašich záležitostí. Poskytneme vám takové poradenství, na které se můžete bez obav spolehnout. U nás je vždy otevřeno během úředních hodin. Vyřizování vašich žádostí pro nás není problém. Ke všem občanským záležitostem přistupujeme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GALLERIA RISTORANTE NAPOLETANA

Jsme italská restaurace zaměřená na neapolskou kuchyni. Jídla připravujeme z originálních čerstvých surovin. Nabízíme domácí ručně vyráběné těstoviny, neapolskou pizzu, speciality z vyzrálého hovězího masa z biofarmy, čerstvé mořské ryby a plody, italská rissota, kvalitní moravská a italská vína. Nepoužíváme žádné prefabrikáty ani dochucovací prostředky. Pro děti je připraven dětský koutek. Nabízíme také oddělený salónek pro malé svatby, oslavy, firemní školení, prezentace, rauty a společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota okresní myslivecký spolek Šumperk - Myslivecké sdružení

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku