Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Šumperk

 

Ing. Karel Mornstein-Zierotin

Jsme firma zaměřená na prodej cestovních zájezdů, pro níž je serioznost samozřejmostí. Kupte si zájezd u naší cestovní společnosti a zažijete bezstarostnou dovolenou. Naše cestovní kvalitní služby Vám jsou k dispozici. Pokud potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího zájezdu, náš ochotný personál se Vám bude věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARRIVA MORAVA, a.s.

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby v oblasti autodopravy. Nabízíme možnost autobusové dopravy na zakázku. Rádi pro Vás zajistíme služby autobusové dopravy a přepravy. Jsme Vám k dispozici v oblasti železniční přepravy. Poskytujeme dopravu na zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řecká obec Šumperk

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Hanušovice

Náš státní úřad je tu pro veřejnost. S ochotou se vás ujmou naši zaměstnanci. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí. Během úředních hodin máme otevřeno a v tento čas se vám budeme plně věnovat. Spolehlivě vyřizujeme podané stížnosti. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti státní správy. Udržujeme veřejný pořádek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Vlastivědného muzea v Šumperku

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku. Naše knihovna tu je pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola Šumperk - Domov mládeže

Naší snahou bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné a přátelské prostředí. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní. V naší jídelně se všichni rádi stravují. Poskytneme vám dostatečné vzdělání k vedení vlastního podniku na ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Šumperk - Domov mládeže

Náš institut se může pyšnit příjemným prostředím. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. I vy se můžete díky nám stát profesionálním fotografem. Nabízíme různé kurzy pro architektury. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Šumperk - Policie České republiky

Náš státní úřad v rámci svých kompetencí vyřizuje žádosti a podání občanů i podnikatelů. Spolehlivě vyřizujeme podané žádosti. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou. Naše oddělení policie je tu pro Vás. Naše kriminální policie tu je pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Agritec

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. Naši pracovníci vám odborně poradí. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Ochotu u nás nehrajeme. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Činností naší vzdělávací instituce je předávání znalostí všem věkovým kategoriím. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Najděte si také cestu do naší bohatě vybavené knihovny. Knihovna je zde otevřena pro děti i pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Výzkumného ústavu pro chov skotu

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Od našich vyškolených zaměstnanců se můžete mnohému naučit. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Rádi předáme své znalosti všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku