Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Šumperk

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Šumperk

Členům naší strany nabízíme účast na politickém životě. Naše strana se prezentuje velkými znalostmi v politické oblasti. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Představitelé naší strany jsou k Vám vždy otevření. Členové naší politické strany jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Karla staršího ze Žerotína- Nadace pro podporu kultury

Rádi Vám nabídneme sociální pomoc. Využijte také možnosti poradenství pro Vaše náročné období. Setkávejte se s lidmi, kteří mají podobné problémy. Naše nezisková organizace je velice seriozní. Nikde jinde se nesetkáte s takovou ochotou jako u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památkový ústav

Straníkům nabízíme účast na politickém životě. Při čtení našeho programu objevíte jen srozumitelné cíle. U naší strany můžete počítat s ochotou. Jsme otevřeni novým politickým směrům. Na našem programu se podíleli odborníci s vysokou znalostí problematiky svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Havlíček - Záchrana památek a architektury

Naše humanitární pomoc je připravena pro všechny, kteří ji potřebují. Ověřené a seriózní jednání našich pracovníků je zárukou účelného využití získaných finančních prostředků. V naší instituci se setkáte vždy s ochotnými pracovníky. Naše instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými zájmy, jaké máte vy. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. Nabízíme různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský skanzen "U Havlíčků"

Naše nezisková organizace poskytuje humanitární pomoc skládající se z různých složek. Pro naši instituci je samozřejmostí ochota. Členové naší organizace jsou velice seriozní. Naše instituce organizuje pravidelná setkávání. Využijte našich služeb, pokud potřebujete poradenství v humanitární oblasti. Naše nezisková organizace nabízí pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Údolí Desné, o.s.

U nás vám poskytneme komplexní nabídku sociální pomoci. Pomáháme lidem, kteří se každodenně setkávají s problémy, jejichž vyřešení je nad jejich síly. K našim klientům jsme maximálně seriózní. Jsme humanitární organizace, která ochotně pomůže všem potřebným. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradit v humanitární oblasti. Můžeme vám nabídnou službu pomoci v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Horní Pomoraví, o.p.s.

Naše společnost se zabývá poskytováním humanitární pomoci. Jsme ochotní pomoci všem potřebným. Specializujeme se na poradenství v oblasti neziskové a humanitární pomoci. Organizujeme také pravidelné setkávání. Naše nezisková organizace je velice seriozní. Všem v nouzi vždy ochotně pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nezávislí

Naše strana je ta správná, pokud se chcete účastnit politického života. Přečtěte si srozumitelné cíle naší strany. Představitelé naší strany jsou k Vám vždy otevření. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Na naši stranu se můžete spolehnout díky našim velkým znalostem z politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČTU Jesenická oblast Šumperk

Česká tábornická unie Jesenická oblast v Šumperku sdružuje děti a dospělé v tábornických klubech a trampských osadách. Vytváří podmínky pro rozvíjení zájmů skupin a jednotlivců - samotářů. Akce pro dospělé a děti, turistika, cyklodovolené, tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní obec Starokatolické církve v Šumperku

V naší církevní instituci vám nabídneme různé formy duchovního života. Poradíme vám, jaké cesty zvolit k pocitu duchovní vyrovnanosti. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Umožňujeme společná církevní setkávání. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku