Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Teplice

 

Policie ČR - Obvodní oddělení Bílina

Neváhejte navštívit náš státní úřad, který se Vám bude snažit vyhovět. Zaručujeme se za ochotu zaměstnanců naší státní organizace. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb. Spolehlivě vyřizujeme podané žádosti. Během úředních hodin pro Vás má náš státní úřad otevřeno. Zasahujeme v případě porušování veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Regionálního muzea Teplice

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Ve všem potřebném vám poradíme. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Čtenářům nabízíme knihy nejrůznějších žánrů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace taijiquan, o.s.

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. S radostí poskytujeme i poradenství. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální knihovna Teplice - Prosetice

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání. Díky nám se můžete stát profesionálním fotografem. Vaše cesta ke vzdělání začíná v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální knihovna Teplice - Řetenice

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti. Ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás podstatná. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Naše knihovna se těší na nové čtenáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální knihovna Teplice - Šanov

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Serioznost je naší vizitkou. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Pro naši vzdělávací instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Ochota poradit Vám je pro nás důležitá. Využijte prostory knihovny ke studiu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální knihovna Teplice - Bílá cesta

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Vyškolení zaměstnanci jsou naší prioritou. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme. Zaregistrujte se v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecně prospěšná společnost Střední průmyslové školy, Kubicových 2, Duchcov

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Sázíme rovněž na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

S námi si užijete bezstarostnou dovolenou. Naše kvalitní služby v oblasti cestování jsou tu pro Vás. Zákazníci se s oblibou vracejí na naši pobočku díky ochotě a vystupování našeho personálu. U nás nemusíte mít strach si koupit zájezd, jsme pojištění dle zákona. Na naší pobočce vás obslouží kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Naše firma na prodej cestovních zájezdů se Vám může zaručit za seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lesy České republiky - Správa toků - oblast povodí Ohře, Teplice

Povinností státního úřadu je poskytnout občanům odpovídající služby. V rozmezí našich úředních hodin jsme připraveni vám s čímkoli pomoci. Na vyřizování stížností zaměstnáváme ty největší odborníky. V rámci poskytovaných poradenských služeb se vám snažíme co nejlépe pomoci vyřešit vaši situaci. Pracujeme na vyřízení vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku