Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Teplice

 

Senior Teplice

Dokážeme zabezpečit rychlou humanitární pomoc. Nabízíme upřímnou pomoc v nouzi. Využijte také možnosti poradenství ve Vaší těžké situaci. Chtěli bychom vytvořit prostor k setkávání lidí dobré vůle. Každý senior se může skvěle pobavit přímo v naší instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Misijní skupina Křesťanské společenství Krupka

S námi poznáte ten správný duchovní život. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Specializujeme se na přípravu duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Krupce

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Pomáháme lidem v nouzi. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme. Pořádáme společná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Teplicích

Kvalitní rozvoj duchovního života nabízí naše církevní instituce. Sdružujeme členy pravoslavné církve. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby. Díky našemu duchovnímu setkání se budete cítit lépe. Naše církevní instituce se věnuje i poskytování vzdělání. Naše farnost vám poskytne pomocnou ruku. Vždy rádi pomůžeme charitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní výbor KSČM

Naším členům je k dispozici nabídka k účasti na politickém životě. Vedoucí pracovníci strany mají ochotu pokračovat i nadále v prosazování všech bodů našeho programu. Tvoříme takové cíle, aby byly pro všechny srozumitelné. Jsme velice otevřenou politickou stranou. Jsme strana, která má v politické oblasti velké znalosti. Našim cílem je dosahování udržitelného tempa růstu ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor bez hranic Teplice

Obohatíme Váš duchovní život. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. Srdečně vás zveme ke společnému setkávání. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb. Zavítejte k nám na duchovní setkání. Lidé naší církve jsou tu i pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Bílina - Odbor správní a vnitřních věcí

Plníme úkoly jako samospráva. Neváhejte využít služeb naší podatelny, která Vám pomůže s vyřizováním Vašich žádostí. Jsme správný úřad, na který se můžete obrátit v oblasti poradenství. Ochota pomoci každému klientovi je pro nás důležitá. Náš úřad má otevřeno pro občany během úředních hodin. Provádíme zápisy do matriční agendy. Vyřizujeme evidenci obyvatel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vazební věznice Teplice

Bezpečnostní instituce je připravena Vám kdykoli vyjít vstříc. Policie České republiky se zasadí o úspěšné vyřešení Vaší situace. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při mimořádných událostech. Naší hlavní pracovní náplní je zajišťování pomoci občanům. Naše instituce je zavázána obstarat ochranu každému z vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠD Chrast, s.r.o.

Jsme firma, která si zakládá na autodopravě. U služeb, které v rámci dopravy a přepravy poskytujeme, dbáme především na jejich rychlost. V oblasti dopravy a přepravy nezná námi nabízená kvalita kompromisy. V oblasti dopravy máme široké znalosti nabyté dlouhodobou činností. Díky naší serióznosti jsme vyhledávaným dopravcem. Nadměrný náklad vám rádi přepravíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Petráček-Databáze pohostinských zařízení

Nabízíme svým klientům provozování internetové databáze pohostinských zařízení. Nabízíme hledání zařízení podle lokality. Dbáme na přehledné seřazení pohostinských zařízení. Služba rychlého vyhledání v naší databázi funguje spolehlivě. V naší databázi můžete vyhledávat aktuální informace. Nezapomeňte nám prosím vyplnit hodnocení kvality, abychom dostali kvalitní zpětnou vazbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku