Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Teplice

 

Sbor badatelů Bible Teplice - jih

Snažíme se naplnit Váš duchovní život. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Naše církevní instituce poskytne pomoc v nouzi. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby. Specializujeme se na přípravu duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Židovská obec Teplice

Pečujeme o duchovní život našich věřících. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Připravujeme pro vás bohoslužby. Naše instituce věnuje čas na vytváření duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České hnutí za národní jednotu

Chopte se naší nabídky účastnit se politického života. Při čtení našeho programu objevíte jen srozumitelné cíle. Máme znalosti z fungování legislativy a politických procesů. Jsme strana, která si zakládá na své ochotě ke členům i voličům. Naše strana se vyznačuje velkou otevřeností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Teplicích

Naše křesťanské společenství nabízí programy v oblasti duchovního života. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. Když se k nám přidáte, zajistíme Vám duchovní vyrovnanost. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Návštěva duchovního setkání vás může v mnohém výrazně obohatit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Jsme církev, která nabízí duchovní vyrovnanost. U nás máte šanci podívat se také na zajímavou výstavu. Zajišťujeme pořádání duchovních přednášek. Jsme odborníky na hluboké duchovní meditace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Bílina - Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

Využijte služeb naší funkční samosprávy. Součástí naší činnosti je zajišťování poradenství. Pokud si nebudete vědět rady s vyřizováním žádosti, tak vám rádi poradíme. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin. Ochota poradit klientovi je pro nás důležitá. Schvalujeme také žádosti o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Teplice v Čechách - Agapé

Naše společnost se zabývá poskytováním humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. Díky našemu poradenství vyřešíme vaše problémy. Pomozte i vy lidem v nouzi! Naše organizace vykazuje ochotu k transparentnosti hospodaření se svěřenými finančními prostředky. Naše instituce organizuje pravidelná setkávání. Přinášíme vám také služby našeho azylového domu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Most

Zabýváme se organizací humanitární pomoci. Snažíme se pomoct všem dětem. Naše instituce pracuje pro mládež. Máme pro vás zajímavé kroužky. Nabízíme vám také různé volnočasové aktivity. Nabízíme také možnost využití našeho azylového domu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fond ohrožených dětí - Azylový dům

Zabýváme se poskytováním konkrétní potřebné humanitární pomoci. Snažíme se pomoci v nouzi. Využijte také možnosti poradenství v náročných životních situacích. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Členové naší organizace jsou velice seriozní. Naše organizace vykazuje ochotu k transparentnosti hospodaření se svěřenými finančními prostředky. Nabízíme možnost ubytovat se v našem azylovém domě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Misijní skupina Křesťanské společenství Krupka

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Zařaďte se k naší Církvi živého Boha. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Najděte vyrovnanost na našem duchovním setkání. Naše církev má program i pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku