Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Teplice

 

Arkadie, společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené

Pro humanitární pomoc máme skvělé podmínky. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. Nabízíme Vám možnost poradenství. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Litoměřice - Magdala

Jsme organizace zajišťující humanitární pomoc. Naše instituce se snaží o maximální serióznost. Na našich setkáních poskytujeme odbornou pomoc. Naše nezisková organizace je odborníkem na poskytování pomoci v nouzi. Využijte naši nabídku zábavy pro seniory. Vyberte si některý z našich mnoha kroužků. Nabízíme celou řadu volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká strana sociálně demokratická

Součástí našeho programu je nabídka členům účastnit se politického života. Naše strana se zaručí za ochotu svých členů při vyjednávání. Jsme strana, na jejíž znalosti se můžete spolehnout. Při čtení našeho programu objevíte jen srozumitelné cíle. Otevřenost je jednou z našich priorit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Straníkům nabízíme účast na politickém životě. Zajistíme, aby naše cíle byly srozumitelné. Jsme strana, která má v politické oblasti velké znalosti. U naší strany můžete počítat s ochotou. Dbáme na otevřenost naší strany. Ekonomický růst a bohatství jsou předpokladem pro vybudování úspěšné občanské společnosti. Svoboda všech je po naši stranu prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KDU - ČSL - Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Nabídka účasti na politickém životě je u nás samozřejmostí. Zástupci naší politické strany jsou velice ochotní. Přečtěte si srozumitelné cíle naší strany. Představitelé naší strany mají velké znalosti v politice. Naše strana je otevřená novým členům. Zajistíme dodržování všech principů svobody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FROWELD - svařovací technika

Prodej - servis - pronájem svářecí techniky. Prodej svářecí, plazmové, autogenní, propaline, pájecí a nabíjecí technika. Dále pak příslušenství,ochranné pomůcky, nářadí, brusivo a mnoho jiných položek. Servis a repase techniky všech značek! Zastoupení: Fronius, Hypertherm, ALFA IN, TNZ, ETP Preferujeme: GCE, Meva, Elektrode jesenice, Esab, Goldarc, Abicor Binzel, Trafimet, Weldas, Optrel, 3M, Speedglas, Jokisch, SCD, Narex, Carborundum Electrite, Tyrolit, Eprona

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Teplice - Oddělení pro styk s veřejností

Disponujeme vlastními orgány díky nimž uskuteňujeme samosprávu. Využijte služby samosprávy a našeho spolehlivého poradenství. Zabýváme se vyřizováním žádostí ohledně dokladů. Během úředních hodin vám pomůžeme vyřešit vaše záležitosti. Náš úřad se chová ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Teplice - Odbor školství, kultury a sportu

Naše samospráva je vám k dispozici. V úředních hodinách funguje naše samospráva. Naší činností je vyřizování vašich žádostí. Rádi vám vysvětlíme a poradíme v oblastech našich služeb. Ochota poradit klientovi je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Teplice - Odbor územního plánování a stavebního úřádu

Využijte úřadů naší samosprávy. Naši občané mohou využít bezplatné poradenství, které jim poskytne každý zaměstnanec příslušného odboru. Zabýváme se vyřizováním všech vašich žádostí. Ochota vůči občanům je u nás garantována. Naše pracoviště zůstává otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Teplice - Odbor správních činností

Naše samospráva pečuje o všestranný rozvoj svého území a potřeby svých občanů. Našim klientům nabízíme kompletní administrativní servis a bezplatné poradenství. Náš samosprávní celek se vyznačuje velkou ochotou. Dbáme na to, aby byla dodržována stanovená lhůta pro vyřizování žádostí a stížností. Otevřeno během úředních hodin máme pro všechny občany. Součástí evidence obyvatel je i vedení matriky a zařizování osobních dokladů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku