Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Teplice

 

Tělovýchovná jednota Hvězda Trnovany

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. S námi získáte i možnost poradenství. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub SIAD Bílina

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Nová Ves

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Pořádáme společná setkávání svých členů. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS Stavba ČR při Střední škole stavební Teplice, příspěvková organizace

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Nabízíme služby v rámci odborové organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS Stavba ČR při Střední škole stavební Teplice, příspěvková organizace, odloučené pracoviště Duchcov

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Budeme rádi, když se přidáte k naší odborové organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Háj u Duchcova

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Planetárium Teplice

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Naše instituce nabízí i poradenství. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Bílina

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. V naší vzdělávací instituci najdete vyškolené zaměstnance. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Zaručujeme Vám ochotu jednání. Přinášíme vám knihovnické služby pro malé i velké čtenáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Duchcov

Nabízíme vám vyučování v příjemném prostředí s moderním zařízením. Jsme specialisté na předávání znalostí. Můžete u nás využít službu poradenství. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Naši čtenáři oceňují nepřeberné množství titulů a mnoho výhod spojených s členstvím v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Teplice, Koperníkova

V naší vzdělávací instituci máme opravdu příjemné prostředí. Serióznost je vždy prioritou naší instituce. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce. Naše základní škola Vám přináší možnost kvalitního vzdělání. V naší jídelně vaříme zdravě a zároveň chutně. Vaše děti si mohou po vyučování hrát v naší družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku