Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Teplice

 

České dráhy a.s.

Jsme firma zabývající se profi autodopravou. Poskytujeme kvalitní služby v autobusové dopravě. Zaměřili jsme se na vysoce kvalitní silniční dopravu a přepravu v cenově příjemných relacích. Náš tým tvoří zkušení řidiči se znalostí cizích jazyků. Našim zákazníkům poskytujeme spolehlivost a kvalitu při zajištění služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy. Neváhejte využít naše služby v oblasti osobní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LANNUTTI CZECH, s.r.o.

V nabídce přinášíme také celní služby. U naší firmy nabízíme veškeré celní služby a ochotu při jednání. Zajišťujeme veškeré znalosti celní služby. Naše společnost je zaměřená na kvalitu u celních služeb. Snažíme se zejména o rychlost jednání. Zajistíme pro Vás mezinárodní přepravu. Můžeme Vám nabídnout i možnost vnitrostátní přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZECH INTERNATIONAL, a.s.

Rádi pro Vás zajistíme celní služby. Při poskytování našich služeb je pro nás podstatná zejména kvalita. Můžete u nás využít i služeb poradenství v oblasti celních služeb. Naše služby zahrnují i zajištění celní deklarace. V naší nabídce je i zpracování údajů pro intrastat. Svým klientům nabízíme také služby v oblasti logistiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro zkoušení stavebních hmot, spol. s r.o.

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. Pečlivost provází veškerou naši činnost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a praktická škola Arkadie, o.p.s.

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Zaručujeme Vám ochotu jednání. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí. V naší základní škole naleznete příjemné prostředí i zkušený personál. Přinášíme nabídku kvalitní náplně volného času vašich dětí v naší družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální ZŠ a MŠ Teplice, U Červeného kostela

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. V naší základní škole důsledně dbáme na kvalitu vzdělávacích i výchovných procesů. Díky pestrému programu naší družiny u nás děti rády tráví čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autobusová dopravní, s.r.o.

Dovolujeme si upozornit na naši společnost, která v oblasti dopravy a přepravy věnuje autodopravě. Naše ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás samozřejmá. Rozšiřování znalostí je pro nás velmi důležité. Pracujeme na zvyšování kvality. S naší dopravou máte záruku spolehlivosti a rychlosti. Naši zkušení pracovníci vám neprodleně zajistí autobusovou dopravu. Vyzkoušejte také naše služby autobusové dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní okresní archiv Teplice

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konzervatoř Teplice

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Naše gymnázium dovede vaše děti k dospělosti. S našimi semináři budete spokojeni. Využijte toho, že přímo u nás se nachází také knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav pro děti a mládež Kostomlaty pod Milešovkou

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Náš přístup je komplexní a seriózní. Každé dítě si zamiluje naši základní školu. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Zavítejte také do naší pěkné jídelny. Poskytujeme mimo jiné i pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku