Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Teplice

 

Mariánský dvůr

Provozování restaurace. Nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů a hotových i minutkových jídel se zaměřením na mezinárodní a českou kuchyni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a praktická škola Arkadie, o.p.s.

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Ve všem potřebném vám poradíme. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Janeček

Naše společnost úspěšně poskytuje své služby v autodopravě. Ochotně vám poskytneme naše služby. Poskytneme vám své bohaté zkušenosti v oboru silniční dopravy. Spolehlivá mezinárodní kamionová doprava od naší společnosti je správná volba. Poskytujeme služby v rámci vnitrostátní dopravy. Nadměrný náklad vám rádi přepravíme. Zabýváme se odvozem věcí při stěhování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FORESTUNION, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na autodopravu. Využijte naší rychlou dopravu a přepravu. Rádi Vám poskytneme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. Poskytujeme nákladní dopravu. Na požádání Vám zajistíme služby mezinárodní dopravy a přepravy. Nadměrný náklad vám rádi přepravíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Bezovka

Provoz restaurace s bowlingem. Nabídka teplých i studených jídel a nápojů. Výběr z rozsáhlého jídelníčku od běžných jídel až po speciality šéfkuchaře, od masových pokrmů po vegetariánské. Kapacita je 50 osob. K dispozici sál a salónek. Pořádání rautů a večírků. Možnost posezení na kryté zahrádce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Imola, s.r.o.

Naše autodoprava se zaměřuje na přepravu různých předmětů. Rychlost je v naší dopravě důležitá. Nabízíme k přepravě kvalitní vozový park s tahači. Naše společnost má velké zkušenosti se silniční dopravou a přepravou. Naše společnost na dopravu a přepravu se vyznačuje ochotou. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS TOK Seba T závod 15 - konfekce

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS Stavba ČR při Střední škole stavební Teplice, odloučené pracoviště Duchcov

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Zaručíme vám spokojenost s naší odborovou organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIPGAMES a.s.

Nabídka našich služeb se týká i provozování baru. Rádi vám poskytneme střechu nad hlavou i s občerstvením. V naší nabídce nechybí ani chutné nápoje. Náš bar nabízí také alkoholické nápoje, míchané nápoje a spousty dalších. Nevíte jaký nealkoholický nápoj si dát? Náš personál vám doporučí ze širokého výběru. Nenuďte se doma u televize, zajděte fandit do sport baru. Pokud hledáte povyražení, ruleta je to pravé pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARRIVA TEPLICE s.r.o.

Naše společnost se věnuje kvalitní autodopravě. U nás budete z naší ochoty nadšení. Rychlost je pro nás samozřejmostí. K našim poskytovaným službám patří též silniční doprava. Znalost našeho oboru, tedy dopravy, je jednou z nejdůležitějších hodnot v naší společnosti. Nabízíme seriozní cenově dostupné služby. V naší společnosti je vždy kladen největší důraz na rychlost a kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku