Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Teplice

 

Azylový dům pro matky s dětmi - Osek

Naše organizace se snaží o poskytnutí humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. Jsme poskytovatel pomoci v nouzi. Služby naší instituce jsou vždy seriozní. Spolehněte se na ochotu naší neziskové organizace. Poskytujeme sociální a humanitární pomoc zejména dětem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Azylový dům pro matky s dětmi Agapé

Naší náplní je poskytování sociální pomoci. Nabízíme vám pomoc v nouzi. Jsme společnost zaměřená na neziskové služby s ochotnými dobrovolníky. Serioznost je u nás samozřejmostí. Můžete se zapojit do našeho setkávání. Díky našemu poradenství nebude nic velkým problémem. Nabízíme možnost ubytovat se v našem azylovém domě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Ústecký kraj - Oddělení veterinární hygieny Teplice

Nabídka účasti na politickém životě je u nás garantována. Máme znalosti z fungování legislativy a politických procesů. Naše politická strana se vyznačuje velkou ochotou. Na otevřenost představitelů naší politické strany se můžete spolehnout. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Teplice v Čechách

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Rádi Vám zprostředkujeme cestu k bohu. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Zveme vás ke společnému setkávání. S námi přispějete na charitu velkým dílem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ledvice - městský úřad

Na našem úřadě zajišťujeme samosprávu. Využijte našich služeb během úředních hodin, kdy máme otevřeno. Rádi vám také poskytneme poradenství. Ochota vyjít vstříc našemu klientovi je naší základní vlastností. Konkrétní oddělení naší samosprávy se věnuje vyřizování všech podaných žádostí. Na služby Czech Pointu se můžete opravdu spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Statutární město Teplice

Seznamte se s naší samosprávou. U našeho úřadu můžete počítat s ochotou. Pomůžeme Vám se zařízením svatebního obřadu. Zabýváme se zřizováním živnosti. Vysvětlíme vám, za jakých podmínek máte nárok na sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Dubí - Odbor vnitřních věcí

Naše samospráva nabízí občanům vybrané úkony veřejné správy. Oslovte nás, máme otevřeno během úředních hodin. Náš úřad ochotně přijímá vaše žádosti. Jako samospráva nezapomínáme na poradenství. Jsme tu pro vás v rámci vyřizování žádostí. Provádíme zápisy do matriční agendy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Duchcov - Odbor vnitřních věcí

Náš samosprávní úřad se postará o dobré klima vašeho města. Rádi vám poskytneme služby poradenství. Podejte svou žádost a my ji rádi vyřídíme. Zajišťujeme služby spojené s matriční agendou. Každý občan obce by měl být veden v evidenci obyvatel. Na svatební obřad se má vzpomínat celý život, což vám můžete zaručit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Hrob - Odbor finanční a vnitřních věcí

K dispozici je vám naše samospráva. Rádi vám vysvětlíme a poradíme v oblastech našich služeb. Jako samospráva dáváme zvláštní důraz na maximální ochotu. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním žádostí. Pokud u nás chcete řešit své záležitosti, máme pro vás otevřeno během úředních hodin. Jsme schopni vyřídit náležitosti spojené s matriční agendou. Navštivte naši matriku v oddělení evidence obyvatel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Klihavec - ASSIST

Pobočka naší společnosti nabízí komplexní služby v oblasti cestovního ruchu ve vysoké kvalitě. Nabízíme velký výběr pobytů u moře v nejrůznějších destinacích za atraktivní ceny. Naše zájezdy pro rodiče a děti jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Poznejte život v evropských metropolích prostřednictvím nabídky našich eurovíkendů. Zajištění letenky je samozřejmostí. Na naše cestovní pojištění se můžete spolehnout. Nepropásněte naše úžasné first minute nabídky. V naší nabídce naleznete i last minute pobyty. Vybereme Vám rybářské pobyty dle Vašich požadavků. Přicházíme také s výhodnou nabídkou cyklistických pobytů. Vyberte si ze široké nabídky sportovní a aktivní dovolené od naší cestovní kanceláře. Pomůžeme Vám pečlivě vybrat lyžařský zájezd dle Vašich představ. Neváhejte vyrazit na nějaký z našich poznávacích zájezdů. Nabízíme také pobytové zájezdy dle Vašich požadavků. Navštivte nás a vyberte si z široké nabídky víkendových pobytů. Nezapomínáme ani na pestrou nabídku školních zájezdů a výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku